Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap töltöm a 40. hetet,...

Holnap töltöm a 40. hetet, hétfőn császároznak. Elkaptam ezt az influenzaszerű vírust, lázas vagyok, fáj mindenem, ihatok-e coldrex-et vagy hasonlót? Vmi gyors hatás kellene. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok-sok c-vitamin, ennél jobb nincs rá, plussz, narancs, mandarin, kiwi, savanyú káposzta, fehér paprika :)
2013. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azonnal háziorvos, majd ő ír rá valamit!

Ezeket a coldrex, aspirinc, wick... Nem szabad terhesen!

Ha lázad is van, akkor antibiotikum kell, és a lázat csillapítani, 4 óránként panadol!

Én is hasonló cipőben vagyok, csak 24 hetesen. 3 napig tartó láz, orr folyás, majd torok fájás, hurutos köhögés.

2013. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem gyógyulsz meg addig nem fognak műteni TILOS!
2013. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ettől félek amit az utolsó írt. ez nem olyan műtét hogy el lehet halasztani. pont végét kaptam el. félek is. de már jobban vagyok délutánhoz képest. panadolt vettem be, meg sok folyadék, c-vitamin, méz. Na meg csak akkor lesz hétfőn császár ha addig nem indul meg magától.
2013. márc. 2. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Rögtön irány az orvos!!! Semmit se szedj be orvos utasítása nélkül! Persze gyümölcsöt egyél sokat, de gyógyszert ne szedj!
2013. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!