Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit érez a baba szüléskor?

Mit érez a baba szüléskor?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
:'( Reméltem már válaszoltak,erre én is kíváncsi lennék:)
2009. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos nekik is fáj!A nem összeforrt koponyacsontok egymásra csúsznak,ettől deformált a fejük és egy viszonylag kicsi lyukon kell kihuppannia egy olyan helyre ami hideg,hangos és fura valakik vannak körülötte!
2009. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én amikor kicsi voltam és lázas, mindig rosszat álmodtam. Az volt benne, hogy ülünk anyukámmal egy házban és jön egy csomó ember meg van valami sorompó is és egyre közelebb jönnek, össze akartak nyomni! Az nagyon rossz volt. :( Kiabáltam és rettegtem. Aztán az utolsó pillanatban megint távolabb álltak és addig álmodtam ezt amíg fel nem ébredtem. Szerintem ezek a születés élményei voltak, már iskolás korom óta nem álmodom szerencsére. Szóval nem lehet nekik valami jó :S
2009. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a babának még rosszabb mint nekünk. Nagyon fáj és születésük után mikor rosszat álmodnak, vagy mikor csak úgy összerezzennek akkor élik át újra a születésük fájdalmait.
2009. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A baba is megszenved sajnos, nem csak mi. amíg kipréseli magát a szülőcsatornán... neki sem lehet kellemes.
2009. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülésznő mondta vajúdás közbe, hogy életünk legnagyobb traumája a születésünk.
2009. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
18%
Nem mindegy? Úgysem fog emlékezni rá.
2010. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem neked fájt.....
2010. jan. 22. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!