Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléskor a várt nemű baba...

Szüléskor a várt nemű baba érkezett?

Figyelt kérdés

Van valaki, akinek nem a "jósolt nemű" baba érkezett? Milyen érzés volt?

Mi kb. 1-2 hét múlva szülünk, kislányt várunk (azt mondták, egyértelműen lány), de most kezdtem el gondolkodni, h mivan, ha mégis kisfiú lesz:) Szinte minden megvan már, csupa lányos ruhácskák, rózsaszín ágynemű. Remélem nem csap be bennünket:)


2010. febr. 24. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha voltál 4D ultrahangon, akkor a gyerek neme 100%-osan megmondható
2010. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki azt mondta, hogy egyértelműen lány, akkor az is lesz, ne izgulj. Tudják a dokik, hogy mit látnak. Ha egyébként megbízol a dokidban, akkor hihetsz neki. Nálunk első alkalommal azt mondta a doki, hogy 80% hogy lány, szétdobta a lábait,utána még vagy 2x mondta, hogy még mindig lány, másik orvos is azt mondta és tényleg az lett. :) Ha nem biztosak benne, akkor azt hozzá is teszik általában!
2010. febr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én láttam a kukiját is a 2D-s uh-n. Igen nagyot néztem volna, ha lány lett volna :)
2010. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a testvéremnek az 5.hónapban azt mondták, hogy 70% lány.

37 hetesen azt mondta a doki 99% fiú ez egy keddi nap volt, azon a héten csütörtökön lányt szűlt...

hát meglepődtek :)

2010. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősömet végig lánynak várták,a doki is azt mondta.mire megszületett már kukacos lett belőle.igaz ez 19 éve volt.de már akkor is volt ultrahang.

/S/

2010. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem tudták megmondani terhesség alatt, így meglepetés lányunk lett. Háromszor is voltunk 4D-n, a babám rendesen elbújt.
2010. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nem igazán nyugtattak meg, főleg, hogy volt rá példa, h elnézték:) Mikor bent feküdtem megfigyelésen, volt egy csajszi, akinek a 29-30. hétig lányt mondtak, majd hirtelen kukacos lett, s fiú is született. Meg elég sokaktól hallottam, h más lett, mint amit mondtak. De azért bízom benne, hogy csak szóbeszéd, s legalább a mi esetünkben nem növesztett semmit a lába közé a kismanó:):)
2010. febr. 24. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
barátnőméknek végig lányt mondtak, nagyon meglepődött mindenki, mikor a rózsaszín cuccok közé fiút kellett hazavinniük...
2010. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk 4D-n szétdobta a lábait és pucsított a kiscsaj :D Fényképünk volt róla, és tényleg lányunk lett. :D Nagyot néztem volna, ha kukacka lapult volna valahol.
2010. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért ne idegeskedj ezen. Akik ide válaszoltak, nagy részük a kevés kivétel, az esetek többségében eltalálják a dokik, nem a válaszadók által leírt esetek vannak többségben. Nyilván van, hogy téved, hisz az orvos is ember, de nem ez az általánosan jellemző! Sok függ attól, hogy mennyire mutatja magát a baba. Nálunk mint írtam, a lányom szétterpesztett az első pillanatban, ezért még mi laikusok is láttuk, hogy bizony puncija van és nem kukaca. Furcsa is lett volna, ha kukacos lett volna. :-)
2010. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!