Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen praktikákat léteznek...

Csajszibarackk kérdése:

Milyen praktikákat léteznek szülés megindításra házilag?

Figyelt kérdés
Mensi szerint 40+4napos vagyok uh szerint 39+6,De már 13.ra meg van az időpontom indításra,viszont én jobban szeretném ha magától jönne ki a drága. Nyákdugóm elment,utolsó vizsgálaton(2napja voltam)és 1 ujjnyira voltam nyitva..viszont akkor a doki kézzel tágított és azóta "vérzem"is így nem tudom azóta mi a helyzet...Segítsetek praktikákkal!!

2013. márc. 6. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit én tudtam: szex (legjobb), lépcsőzés, sok séta, , takarítás, tonic, mellbimbó stimulálása, bábakoktélok (ebből az alkoholmenteset próbáltam). Nekem semmi nem hatott, még az indításom előtti este is volt szex, hatása nulla. Ami nekem beindította, vagyis inkább aki, az a dokim volt csak. :) Méhszájat lehúzta kézzel, burkotrepesztett és bekötötték az oxitocint. 40+4 naposan szültem.
2013. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szex:) többi az csak mende- monda.
2013. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja meg a magzatvíz vizsgálat. Nekem szerintem attol indult be. Kicsit tágított is a doki kézzel és utána másnap megszültem.
2013. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Napok óta mászkálok mindenfele,szinte órákat sétálok,lépcsőztem is jó párszor az elmúlt napokban,párommal is összebújtunk de semmi..Majd 2napja megpróbálkoztam a bábakoktél a nőgyógyászom tanácsára..de az sem használt:D Még wc ingerem sem volt tőle.. Azt hiszem jobb ha megnyugszom és várom a csodát
2013. márc. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!