Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülni fogok nem sokára, vagy...

Szülni fogok nem sokára, vagy valami baj lehet (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Betöltött 37hetes terhes vagyok, az eddigi székrekedésemet felváltotta gyenge hasmenés (ami azt jelenti, hogy ahányszor eszem egy nap, annyiszor szinte rögtön utána, higabb állagban távozik), esténként, háton fekve hányinger, olyan, mintha gyomorrontásom lenne, ezek a tünetek 3napja tartanak. Ezenkivül az eddigi erős folyásom még erősebb lett, és vizesebb állagú, gondoltam rá, hogy esetleg szivárog a viz. Valamint a babám is másképp, mintha nehézkésebben mozogna. Hosszabb, lassúbb mozgást érzek az eddigi gyors rúgások helyett. Kórházba csak biztosra mennék, mert egyszer már bakot lőttem egy hete, és nagyon bunkó módon küldtek haza az ügyeletről, még1x nem szeretném átélni.
2013. márc. 7. 20:23
 1/7 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, hogy jóslóim már legalább 1hónapja vannak, nyákdugót nem észleltem.
2013. márc. 7. 20:24
 2/7 liony20 ***** válasza:
szerintem meg bocs a kifejezésért de szard le hogy mit mondanak neked... nem ők hordják a babát és nem ők aggódnak... mindenképp menj el és kérdezd meg hogy mi a baj.. akik bunkók veled azok nem tudom mit keresnek az egészségügyben
2013. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidd magaddal apukát is, vagy valaki családtagot aki kellőképpen határozott: nekem az a tapasztalatom, hogy olyankor még a bunkóbb fajtája is visszavesz az arcából.


És az előzőhöz csatlakozva: menj be, bármi gyanúsat észlelsz, nehogy már te diagnosztizálgass...

2013. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg menj vissza a dokihoz (olvastam a múltkori kérdésed, írtam is) és ne hagyd magad!

Nézd meg, hol van ügyelet és menj oda taxival. Nem ijesztgetni akarlak, de barátnőmet 3x hazaküldték úgy, mint téged, a végén császár lett, mert 4 napja szivárgott a víz és fertőzést kapott. :(

2013. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármi bajt észlelsz azonnal kórház. Ha nem érzel magzatmozgást az azonnal 3 nap megfigyelés.

Ne hagyd magad. Akkor sem ha bunkók. Az legyen a legkevesebb.

2013. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy/tok?
2013. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdést, egybe vagyunk még:)
2013. márc. 12. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!