Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindkét gyermekem 40. hét...

Mindkét gyermekem 40. hét után született, tulhordás miatt, most várjuk a harmadik babát, mekkora a valószinűsége hogy Ő is bennt marad végig? Most vagyok 38+1.

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Én mindkét lányomat a 41. héten szültem, most a harmadikat várom, 31 hetes vagyok.
2013. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem mindhárom öcsém (féltestvérek, egy az apa) a 41. héten született, tehát a 3. is tovább maradt
2013. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

benne van a pakliban.

kislányomat,aki épp holnap lesz 3 éves :)

túlhordtam egy héttel és indították,mert nem akart előjönni

ez a 41+0 héten volt.

most a kisfiam aki 4 hónapos lesz,őt is indították szintén 41+0 héten,

a doki azt mondta vannak olyan nők akik genetikailag kódoltak a túlhordásra,ezt a baba és a mama fele-fele génállománya okozza,magyarán szülésképtelen indítani kell a babát kifelé

ha nekem lenne még egy azt is indítani kéne,ez genetika,én ilyen alkat vagyok .. nem valami bíztató.

egyébként a dokik azt mondják hogy a 40 hét után csak terminus túllépés van,a 42 hét után beszélünk túlhordásról.

2013. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdekes mert nem inditották őket,igazad van,csak terminus tullépés volt...

Afiammal beindult este,másnap inditották volna,de azért kellett oxy....

A lányommal már bennt feküdtem,de elfolyt a magzatvíz spontán egyik este,akkoris kellett oxy rásegitésnek.

Most várjuk a csodát,de jó lenne nem tulhordani,jön a husvét,jo lenne addigra már itthon:)

2013. márc. 10. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akkor beszéld meg vele :)
2013. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam vele:)
2013. márc. 10. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:

egyébként viccen kívűl,van benne valami.

ha magamból indulok ki..

ha az első kettőt is túlvitted akkor lehet hogy őt is túl fogod,..ez a genetikától,a fogantatástól és a baba fejlődésétől is függ..

de megnyugtatlak BENT NEM MARAD :)

2013. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mind a 3 túlhordtam. Az első kettő spontán indult fájásokkal, a 3.-at viszont indítani kellett.
2013. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg pont fordítva vagyok, a két fiamat 38 hétre szültem, most a kisasszonnyal mára vagyok kiírva. Azt hittem ő is jön hamarabb mint a fiúk. Hát tévedtem:-)
2013. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál,totál zárt vagyok,nem szülünk mostanság:)
2013. márc. 12. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!