Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki alapból egészséges,...

Ha valaki alapból egészséges, viszont nem akar szülni és ezért a 32. héttől tudatosan sok (napi minimum 3-4 csésze) kávét iszik azért, hogy felmenjen a vérnyomása és fel is megy, akkor tényleg megcsászározzák?

Figyelt kérdés
Hallottatok már erről? Igaz lehet vagy csak mende-monda?

2013. márc. 14. 13:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%
hát van ilyen előző. pl. a tesóm sem akart szülni. folyton ezen pörgött, félt, nem akart és lám a babája vissza is fordult a 35.héten...pedig gyönyörűen be volt fordulva már a 30.héten. így farosságra hivatkozva császár lett neki...úgymond a természet rendezte így, de ő valójában nem akart és a mai napig örül neki, nem akar fájdalmat átélni, a másik babáját is így akarja...mit lehet mondani?? én 19óra alatt szültem meg érzéstelenités nélkül gátvédelemben, lekapartam a csempét annyira fájt...de akartam átélni. kinek mi a vágya..látod még egy családon belül is különböznek az anyukák és bár a húgom nem fizetett programos volt..de ha lett volna rá lehetősége ki tudja akkor mit dönt...egyébként ő nem itthon szült...a kérdésre válaszolva én nem hallottam ilyesmiről, csak arról, hogy vannak orvosok, akik pénzért megcsinálják vagy ha nekik úgy kényelmesebb (pl.szabi miatt) felajánlják..egy ismerősömnek is igy volt császára kb 13 éve...
2013. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%

aki nem akar szülni,az fizet az fogad orvost,és fizet

aki az általad leírt módszert alkalmazza,nem normális

2013. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Simán a magas vérnyomás miatt nem császároznak meg senkit.
2013. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy felmegy a vérnyomása és egyből megcsászározzák, hanem hogy ha elkezd sok kávét inni akár 7-8 héttel a kiírt időpont előtt, akkor valószínűleg mire elérkezik a nagy nap, már tartósan magas lesz a vérnyomása.


Természetesen nem én akarom megcsinálni, ma a védőnőnél két anyuka beszélgetett és fél füllel sikerült elcsípnem egy ezzel kapcsolatos mondatot, de meglepődtem, mert ilyet még nem hallottam.

2013. márc. 14. 13:43
 15/35 anonim ***** válasza:
25%
A kávé már hogy okozhatja a magzat halálát???
2013. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tartós a magad vérnyomás, az egy betegség, nem a kávétól van. Amint kimegy a kávé hatása, újra normális értéket kap. Az meg, hogy kisunnyogna kávézni wc helyett, rögtön feltűnne a dokiknak, hogy minden wczés után magas a vérnyomás. Már ha egyáltalán felmegy tőle, de ez egyáltalán nem biztos.
2013. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%

Halálát nem okozza, de a babát veszélyezteti.


[link]


De kávéval akkor sem tudja elérni amit akart. De ha nayon nem akar szülni. Ne aggódjon, ha idegeskedik, feszült, akkor nem fog tágulni, és megcsászározzák...

2013. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert valakinek magas a vérnyomása nem császároznak. Legfeljebb megindítják a szülést, ha nem tudják beállítani. De folyamatos kórházi kontroll alatt nehéz elképzelni, hogy valaki befolyásolni tudja a vérnyomását.
2013. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

nahát én is meglepődtem volna, ha ilyet hallok...

nagy az isten állatkertje

2013. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%
Mostanában annyi ilyen kérdés van itt is, máshol is hogy hogyan lehetne "kibekkelni" a szülést, hogy lehetne elérni hogy császár legyen...miért van ez így mitől/miért félünk egyre jobban és jobban???
2013. márc. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!