Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van alternatív szülési,...

Van alternatív szülési, vajúdási lehetőség Debreceni Klinikán?

Figyelt kérdés

Mármint esetleg kádban, vagy guggolva, állva szülés, gátvédelem... Nagyon szeretném, ha így lenne, van erről valakinek tapasztalata?

20 hetes kismama (első babával)



2013. márc. 15. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

ha van orvosod,illetve szülésznőd biztos van rá lehetőség

na meg ha van jó sok pénzed!


enélkül lehetetlen... tapasztalat

2013. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Van választott orvosom, remélem, nyitott lesz rá... Neked rosszak voltak a tapasztalataid a Klinikán? Lehet hallani feketét,fehéret...:S
2013. márc. 17. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia szülni biztosan fekve fogsz a szülőszékben!!! Vajúdni pedig ahogy neked jobban esik. Sétálhatsz persze a szülőszobán és nem a szabadban, guggolhatsz, be lehet ülni egy kád vízbe természetesen. Amint látom van orvosod vele beszéld meg ezeket bár úgy is azt fogja mondani, hogy még korai erről beszélni. Amúgy én is a Klinikán szültem mind a 3 gyerekemet ugyanannál az orvosnál. Én nem tudok rosszat mondani neked, le a kalappal a szülőszobán mint az orvosom, mint a szülésznők előtt!!! Hajrá!!!
2013. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

en ismerek egy anyukat aki a klinikan fog szulni fogadott orvossal haboritatlanul. tehat ugy fog szulni mint otthon csak epp korhazban. ugy hallottam o az egyeduli doki aki nyitott erre. en ezt valasztom masodik alkalommal. guggolva, allva , szulosamlin, negykezlab ugy szulhetsz ahogy neked jol esik gondolom ha minden komplikacio mentesen zajlik.

keszits szulesi tervet a dokinad h minden vilagos legyen neki h mit szeretnel illetve ne felejtse el.

2013. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én nagyon szeretném, ha sikerülne, de persze majd minden alakul, ahogy alakul, amikor eljön az ideje, de ha minden simán megy, akkor minél nyugodtabb körülmények között szeretnék szülni. Tényleg, mintha otthon lennénk, így talán nem lesz akkora trauma a "megérkezés" a babának...
2013. márc. 19. 15:40
 6/7 Gyönyörűséges ***** válasza:

sok sikert hozza.

nagyon jo az elgondolas,legyen eröd végig vinni.

szülési tervet ne hagyd ki :)

jó egeszseget!

2013. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Huncutka001 ***** válasza:

Én 2 hónapja szültem a Klinikán, volt fogadott orvosom. Rosszat egyáltalán nem tudok mondani. Egy egész éjszakán át élveztem a szülőszoba vendégszeretetét. A férjem végig velem volt, éjszakára lekapcsolták a nagy lámpákat a fejünk fölött, épp csak annyi fény szűrődött be a függönyön, amennyi kellemes volt. Halkan szólt a rádió is. Amikor pedig megkaptam az oxit, és bizony hagyták el hangok a torkomat, senki nem kiabálta le a fejem. Nagyon segítően voltak. Tényleg nagyon szép emlék marad a szülés.

10hetes kislány anyukája.

2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!