Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első gyermekemet császárral...

Első gyermekemet császárral szültem, most úton a kistesó és nagyon szeretném természetes úton világra hozni. Tudtok könyvet ajánlani, aminek a segítségével még jobban fel tudok készülni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen, mert könyvesboltban dolgozom, de még mielőtt elmerülnénk a könyvekben, nem kéne ezt az orvosoddal is egyeztetni? Én úgy tudom, hogyha az első császáros szülés volt, utána már nem túl szerencsés a természetes úton történő szülést választani. (A családban is, aki császárral szült először, annak nem engedték, hogy a második/harmadik baba természetesen szülessen, hanem előre egyeztetett időpontban végrehajtották a műtétet)
2013. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem könyv, de talán ez is hasznos lehet: [link]
2013. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is császáros volt az első babám és tettem fel pár hete itt egy kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Szerintem találsz benne válaszokat arra is, hogy ne szülj spontán és arra is, hogy próbáld meg.

És van itt egy oldal, nézd meg:

[link]

2013. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

kicsit offolok az egyik hozzászólóra, 3 hete szültem természetesen, 2 évvel a császár után, rekordidő alatt (2óra a betegfelvételtől számítva), komplikáció nélkül.

Kérdezőnek: én is olvasgattam az említett blogot, nekem mégis az segített a legjobban hogy megbeszéltem a babával hogy nagyon szeretném, ha sikerülne, ittam rendületlenül a málnalevélteát és 2szer is tágított kézzel a dokim szülés előtti hetekben, én azt mondom, ha fizikai akadálya nincs, fejben dől el, próbálj meg ráhangolódni, elképzelni, beszélj a kicsihez, remélem sikerül!

Jah és nekem van ismerősöm császár után 2,5 évvel természetesen szült. Persze van ellenpélda is. És olyan is van h orvos nem vállalja, másik meg igen, én kifejezetten a másodikat kerestem és találtam is ilyet. És meg is csináltuk:-)

2013. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Első, császár után semmi akadálya nincsen a természetes szülésnek. Sajnos sok hozzá nem értő orvos létezik...
2013. márc. 17. 13:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, elmélyülök bennük. :)

Kedves Utolsó, gratulálok!! Tudom, hogy sok minden fejben dől el, nagyon igyekszem ráhangolódni a dologra!

2013. márc. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!