Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnek? Feleves kislanyo...

Mit tehetnek? Feleves kislanyomnal egy hete kezdtuk el a hozzataplalast, ami szekrekedest eredmemnyezett.5 nap utan csak homero segitsegevel sikerult kakilni. Van valami termeszetes modja a szekletlazitasnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg vannak székletlazító ételek, pl az alma, őszibarack, javasolják a cukros kamillateát is (cukor nélkül fog), de ez alkati kérdés. Mindkét lányomnál székrekedés lépett fel a hozzátáplálás megkezdésekor. 2 hónap volt kb mire rendeződött. Addig 3-4 naponta kúpoztunk, mert a hőmérőzés sem segített. Ne félj, túl lesztek rajta. 1 éves korig nem szoknak hozzá sem a kúphoz, sem a hőmérőhöz.
2010. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod.
2010. szept. 25. 16:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Szolo adhatok neki, mert most olvastam valahol, hogy az meghajtja a gyomrat a babanak?
2010. szept. 25. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne adj még neki szőlőt, mert a magját nem tudja emészteni..


mit kapott eddig?

2010. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Almat, barackot, krumplit, sargarepat meg babyrizst.

Amugy a magtalan szolot gondoltam hogy adom neki heja nelkul.

2010. szept. 25. 17:04
 6/10 anonim válasza:
Nálunk is székrekedés volt az elején (még azoktól is amelyek elvileg másnak lazították), mi is kúpoztunk, de 1-2 hét alatt rendeződött.
2010. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! A jó érett őszibarack segít. Amikor mi kezdtük a hozzátáplálást, csak bébiételben tudtam őszibarackot adni a kisfiamnak, székrekedés esetén a Kecskeméti őszibarack szinte azonnal, még aznap hatott. Elég híg és van benne egy pici cukor, tehát ilyenkor hatásos. Minden jót Nektek!
2010. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kamilla tea.Attól megindul a széklet aztán majd idővel szépen beáll.
2010. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitok.
2010. szept. 25. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok gond volt a székrekedéssel, aztán valaki azt javasolta, hogy tegyek neki a főzelékbe egy-egy kiskanálnyi lenmagolajat. Kipróbáltam és gyönyörűen bevált, azóta semmi gond!
2010. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!