Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mennyit adnátok ilyen...

Ti mennyit adnátok ilyen esetben a dokinak?

Figyelt kérdés

A magánrendelésére jártam ahol otthagytam 100.000 Ft-ot.

A dokit telefonon soha nem tudtam elérni volt hogy 10x próbáltam akkor sem vette fel.

A szülésnél pont a kórházba jött reggel 8-ra persze nem jött volna előbb én már fél 11-től ott voltam.

4x nézett rám maximum összesen és még annyit sem kérdezett hogy vagyok.

A szülés után ő varrt de végig mindent a szülésznő csinált (akinek ezt egy szép összeggel megis háláltuk).

A kórházba 2x jött be hozzám 2-2 percre ebből is a legfontosabb azt volt ha mennénk dobjak rá egy smst mert várta a pénzt ( végül akkor nem engedtek haza így nem volt ott mikor hazajőhettünk)

Érzéstelenitést nem kaptam pedig szerettem volna és lett is volna rá idő mert 13 óra alatt született meg a picim.

A doki kijelentette hogy ő készenléti díjat kér 100.000 Ft-ot.

Én sokkalom ezért a munkáért....

Ti mit tennétek?


2013. márc. 18. 06:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
95%
Már hazajöttetek úgy olvasom,akkor minek foglalkozol ezzel hagyd a pics..ba:)vagyis én hagynám majd biztos ilyen viselkedés után fizetnék neki!!Túl vagy rajta jól vagytok,ennyi!!!:)))
2013. márc. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
95%

Ha továbbra is hozzá szeretnél járni, akkor fizesd ki az általa kért pénzt (amit egyáltalán nem érdemel meg). Ha váltanál, akkor én nem adnék egy fillért sem! Készenléti díj? Nevetséges! Szégyellje magát az ilyen doki!!!

Megkérdezhetem, hogy hol szültél?

2013. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
20%

Ha megmondta előre hogy ennyi, akkor ennyi...

Ha nem fizeted ki, akkor lehet hogy kötelez rá, készenléti díjat ugyanis jogosan kér, de akkor már számlát is fog adni sztem. (mármint ha kötelez rá)


Mondjuk én megjegyezném hogy sok, mert sz@rt sem csinált.


az érzéstelenítés egy picit komplikáltabb nem biztos hogy lehetett volna, mondjuk a legtöbb kórházban fel kell fogadni az anesztest, mert különben leráznak.

2013. márc. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy ezek után hozzá szeretnél járni...Terhesgondozást bőségesen kifizetted... Egy fillért sem adnék neki, mert ez a viselkedés nem orvoshoz méltó. Nagyon durva, ilyen sztorikat hallani. Ügyeletesnél szültem és sokkal külünbül bánt velem.
2013. márc. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 A kérdező kommentje:

Egy újjnyira voltam nyitva mikor bementünk én úgy tudom hogy akkor még lehet kapni...nem volt így sem elviselhetetlen csak azt gondolom hogy lehet ennyire sem volt rossz.

Nem szeretnék hozzá járni főképp hogy a 6 hetes kontroll még 12.000 Ft mert ebben a 100.000 Ft-ban nincs benne.


Hogy tud arra kötelezni hogy fizessem ki?

2013. márc. 18. 07:13
 6/90 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy nem tud kötelezni, hogy fizesd ki... Ez nagyon durva. Ne fizess!!!
2013. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan minek fizetnéd ki?

Ne aggódj, nem tudja rajtad behajtani.

Csak megjegyzem, h. a terhes vizitekről adott számlát vagy nyugtát? Feltételezem, h. nem. Egy adórevíziónak ő sem örülne...

Szóval hagyd a fenébe, felejtsd el!

Jó babázást!

2013. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:
SOTE 1
2013. márc. 18. 08:05
 9/90 A kérdező kommentje:

Nem kaptam soha sem számlát se semmit.

Igaz direkt nem adta oda az anyaságihoz az igazolást gondolom így akarta magát biztosítani.

Igazából mivel fel fogadtam adnék neki pl a felét 50.000 Ft-ot de elvileg a páromnak kéne elvinni a magánrendelésére.

Most az hogy nézne ki ha annyi lenne a borítékba.

Simán lehet hogy kinyitja előtte vagy ha eljött a párom kinyitja és utána megy.

2013. márc. 18. 08:10
 10/90 anonim ***** válasza:
81%
Én nem fizetnék, hathetes kontrollra is elmennék máshoz. É jó, nem adta oda az igazolást, de igazából, ha belegondolsz, jó,nemkapod meg azt a hatvanvalahányezer Ft- ot de még mindig nyersz az ügyön, mert nem kell fizetned neki 100-at. Szóval így 30e- vel kicsit mégiscsak beljebb vagy.
2013. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!