Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulés után ( mind1 hogy...

Szulés után ( mind1 hogy császár vagy természetes szulés ), ti mit szedtetek hogy regenerálodjatok?

Figyelt kérdés
homeos bogyokat ? estleg valami teat ? bármit...mindenki válasza érdekelne ,a gyogyszerek neve is :)
2013. márc. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmit. Csak a terhesvitamint, a szoptatás alatt.
2013. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is csak a terhesvitamint szedtem. Gyorsan felépültem, császáros voltam. 4 nap múlva hazamehettünk a kórházból, másnap már porszívóztam.
2013. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszert nem szedtem..

Elevitet szedtem amit a várandóságom allatt is...laktoherb teát ittam de azt a tejcsi miatt...

Szoval végül is semmit nem szedtem..

De simán szültem sikeres gátvédelemmel könnyű szülésem volt nagyon lehet ezért de nekem semmi bajom nem volt...

szülés után már rohangáltam másnap már a patikába szaladtam el...))

De belül is hamar rendbe jöttem...))

Most vagy kismama vagy megvan már a baba valami baj van?

2013. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Sokat aludtam, meg pihentem
2013. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen 3as kismama vagyok :) Már van egy kislányom ,és nekem nemsikerult olyan hamar helyrejonnom az o szuletése után, ezért is kérdeztem ,hogy valakinek valami otlete ? :D bármi amitol jobb lessz ,mint az elozo utan ...o császáros volt, ezért kérdéses az is hogy hogy fogok most szulni, ha nem lessz semmi gond akkor termeszetessen ,de kitudja ,inkább felkészulok mindkettore :)
2013. márc. 20. 12:56
 6/6 Lívia86 válasza:

Szia!

Én is most vagyok kismama, júniusban lesz meg a babám:-).Már volt két császárom, ugyhogy ez is az lesz.

A tapasztalatom az, hogy talán nem is az a lényeg hogy mit szedsz, vagy mit nem a császár után, hanem hogy előtte pár nappal hogy készíted fel a szervezetedet. Én az elsőnél a szülés után még egy hét elteltével is halálsápadt voltam és a korházból alig tudtam hazajönni, a másodiknál megbeszéltem a dokimmal hogy nem akarok így járni, és azt javasolta, hogy szedjek a szülés előtt 2-3 nappal dupla adag elevitet, vagy bármi vitamint, de tuningoljam fel a szervezetemet, és igaza lett a második császár után már másnap visszanyertem az energiámat, jól éreztem magam, ahhoz képest hogy a sebem fájt.Hát én most is így fogok tenni, jó sok vitamin:-)Amúgy az elevitet szedtem, napi egyet a szoptatás alatt:-), mást nem.

2013. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!