Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire csúnyult...

Szülés után mennyire csúnyult meg a tested? A bőröd sokkal rosszabb lett, mint volt? Hasad visszanyerte eredeti méretét vagy nagy maradt? Szexnél ez zavart téged? Férjed mit szólt hozzá?

Figyelt kérdés
bocsi a sok kérdésért, de mire ezeket külön külön kiírnám.. :D
2013. márc. 20. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem a mellem lett rondább, puha, lóg, a többivel nincs gond, nem lettem csíkos és a hasam sem más
2013. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Hasam visszament, amúgy sokkal jobban meg vagyok magammal elégedve, mint szülés előtt. 48kg voltam, most 53kg vagyok :) A szoptatás kezdetekor tetszett, hogy nagy a mellem :) És az elején híztam is. Engem zavart, hát el kezdtem sportolni. Most tetszek magamnak.A bőröm nem csúnyult, striáim nincsenek, a cicim megereszkedett a szoptatástól, de nem érdekel. A férjemnek tetszek, a többi nem számít :)
2013. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem csúnyult meg, nincs csíkom, nem lettem hájasabb, sőt, fogytam (sajnos). A mellem is inkább tapintásra más, ránézésre nem. Szóval nem zavar a szexben sem semmi
2013. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után semennyire nem csúnyult meg a testem, nincsenek striák sem narancsbőr, mondjuk erre végig tudatosan figyeltem és sportoltam.

A hasam visszament, már szülés után 1 hónappal teljesen lapos volt ugyanúgy mint előtte.

Szexnél nem volt mi zavarjon, férjem örült hogy hamar visszanyertem régi formám. :)

2013. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
de jo nektek. Balna tarsaim miert nem szoltok hozza a temahoz???
2013. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25 kilót híztam,30-at fogytam.jobban nézek ki mint terhesség előtt.most 8 hónapos a kisfiam.56 kiló vagyok,és 171 cm.a mellem csúnyább lett,de nem vészes,nem zavar.Csík egy sem lett rajtam.Császároztak egyébként,és azt mondták hogy maradni fog egy kis kötényhas.hát nekem nem maradt még az se.
2013. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Ugyanolyan a testem, mint szülés előtt.

Nem lett csíkom és mivel csak 7 kg jött fel, ez mind lement szüléskor, zsír nem rakódott rám pluszban, pedig a vége felé már nagyon sokat ettem.

A szexuális életünk is ugyanolyan fantasztikus, mint terhesség alatt és előtte.

2013. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
2es vagyok. Én is kisbálna voltam :) Szüléskor visszafogytam, de a szoptatással szépen vissza is híztam 18kgot. 5
2013. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
...foly.köv. :) 50ről-68ra. 2.5évembe telt, hogy 53kg legyek, mert nem szerettem volna fogyókúrázni, így csak a napi fél óra sport maradt, meg a kajára odafigyelés. Pici kötényhasam lett (engem is császároztak), de csak akkor látszik, ha lehajolok, úgyhogy nem érdekel :)
2013. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fél éve szültem, a férjem minap megjegyezte, hogy jó sovány vagyok, pedig még most is +3 kg van rajtam a terhesség előtti súlyomhoz képest.

Én is utálok ilyen gebe lenni, hiányzik a terhesség alatti combom, popsim (a férjemnek is).

2013. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!