Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátrepedés fenékig. Aranyerem...

Isabel25 kérdése:

Gátrepedés fenékig. Aranyerem lesz?

Figyelt kérdés
Másfél hete szültem,10 perc alatt kint volt a babám."nem volt idő"gátmetszésre és faltól falig repedtem.állítólag csak felszíni repedés szerencsére.a hüvelyem tájékán már egész jó a helyzet, de a végbelemnél még fáj és rettenetesen be tud görcsölni.ez még csak a heg miatt van vagy aranyerem lett? Ez zavarni fog a szexben?

2013. márc. 20. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Még kell pár hónap, mire rendbe jössz, utánna minden a régi lesz!

Vagy a varrat húzódik, kend valami krémmel!

Ha arany ered van, akkkor fáj a kakálás, dudor jön ki a fenekedből, lehet vérzik is.

2013. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még jobban szétszakadtam :( ne aggódj, rendbe fog jönni. Aranyér lehet belső is, ami nem látszik, de a külsőt könnyen felismered. Használj aranyér elleni kenőcsöt, egyél rostosat, h. lágy legyen a székleted.

Nekem teljesen rendbe jött, azóta már a megszültem a második babámat, szakadásmentesen és semmiben nem okoz hátrányt.

2013. márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! A védőnőm a Doyiproct kenőcsöt ajánlotta, de úgy tudom hogy az lidokain tartalmú.azt szabad használni? Csak mert kb a végbélnél szívódik fel minden a legjobban..nektek mi vált be
2013. márc. 21. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Aurobint használtam, orvos javaslatára.
2013. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!