Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedden voltam az orvosomnál,...

Kedden voltam az orvosomnál, vizsgálat után véreztem, azt mondta ez csak a vizsgálat miatt van. Azóta pisilés után barnás nyálkás váladék jön tőlem. (miután megtörlöm. ) Mikor fogok szülni szerintetek? Jövő péntekre vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A barnás-nyálkás dolog lehet a nyákdugó, legtöbbször néhány nappal a szülés megindulása előtt távozik, de előfordul, hogy akár 1-2 héttel is korábban (én három terhességből kétszer így jártam) de ez ritka. Simán lehet, hogy jövő pénteknél kissé korábban érkezik a manó.

A barnás váladék lehet tágulási vérzés is, főleg, ha a doki kicsit durvábban vizsgált meg. Akárhogy is, közel vagy nagyon, irigyellek (már hármat szültem, de szeretnék még). :-) Szép szülést neked!

2013. márc. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen! Jó lenne ha most hétvégén kibújna a kis manó. :)Az orvos azt mondta 1 ujjnyira vagyok nyitva.

(2111)

2013. márc. 21. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Első tágítás után nem indult be,rá egy hétre voltam újabb méhszájvizsgálaton 2111-es értéknél tágított még,másnap reggel elfolyt a magzatvíz.Szerintem is hamarosan szülsz.
2013. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a nyákdugód ment el, most meg még jön a front is ugyhogy biztos előbb lesz meg
2013. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!