Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Esztergomban mi kell, hogy a...

Esztergomban mi kell, hogy a kórházi pakkban legyen?

Figyelt kérdés
Van, aki Esztergomban szül vagy szült mostanában és tudna nekem ebben segíteni? Még 3 hét múlva találkozom legközelebb a védőnőmmel, de addigra már szeretném tudni, hogy mit kell összepakolnom. És ha bármilyen tapasztalatotok van a szülészettel kapcsolatban, azt is szívesen várom!

2013. márc. 21. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

9 hónapja szültem ott.

A babának vigyél törlőkendőt, de én ajánlom a saját pelust és krémet is (utóbbi kettőt adnak ugyan).

Babaruhát vihetsz be, akkor azt adják rá, ha nem viszel, akkor kórházit. Mikor én szültem, majdnem minden baba sajátban volt.

Cumit, cumisüveget nem engednek ugyan, de ritkán néznek be, és volt egy olyan őrültek éjszakája, hogy rákérdeztem és azt mondták, adjam oda neki, ők semmit nem láttak, de ehhez ki kell ismerni a csecsemősöket.

A gyerekorvosok rettenetesek! Sajna ők engednek haza.

A csecsemősök általában aranyosak, de sokszor egymásnak ellentétes dolgokat mondanak és várnak el.

A közös szobába, ahol apuka is láthatja a picit, vidd be nyugodtan a nagyszülőket, tertvért is, bár elvileg nem szabad, gyakorlatilag nem nézik és nem szólnak.

A kaja (ebéd) általában rossz, ha tudsz, vitess magadnak.

Magadnak mindent értelem szerűen pakolj, papucsot a zuhanyzóba és fertőtlenítő kendőt mindenképp ajánlok, lehet, hogy nem mindig van így, de én nagyon igénytelen csapattal kerültem össze, minden csupa vér volt a wc-ben és szétdobálva a cucc a kuka helyett.

Ha valamire még kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan.

2013. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!