Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban apás szülésh...

A győri kórházban apás szüléshez az apa hacukáját a Wolfból vagy a kórházi automatából lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
És ez utóbbi hol található? Illetve kell-e még valami más is?
2013. jan. 22. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm Győrbe az automatából vett.
2013. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de HOL található az automata?
2013. jan. 22. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt ne haragudj nem tudom én még életembe se voltam ott. Csak emlékszem hogy mondták hogy ők onnan vettek.
2013. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkét helyről be lehet, ahonnan akarod. Annyi csak, hogy Wolfban veszed, vagy szülésfelkészítőn, akkor 1000 ft, ha a kórházi automatából akkor 3000 Ft! NEm mindegy azért...

Szóval ha lehet, szerezzétek be előre, az autómata csak végszükségre van kihelyezve...

2013. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 eszo ***** válasza:

mi az automatából vettük..2 ezer vmennyi volt, mert sógoromék megvették előre a wolfban és arra azt mondták nem jó, így venne kellett még1et.

az automata a szülészeten van a váróteremben :-)

2013. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!
2013. jan. 22. 18:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosítom az infókat: Nem biztos, hogy jó, amit a Wolfban veszel, az a lényeg, hogy kék színű legyen, és legyen benne: nadrág, felső, cipővédő+fejvédő és talán maszk. Mert állítólag, amit a Wolfban adnak, az csak egy köpeny, és az apukának kis gatyára kell vetkőznie és abban elég furán festene:)Nálunk a maszkot és a fejvédőt nem kellett felvenni. Ja, és ha jártok szülésfelkészítőre, ott az egyik előadás keretein belül a kórháziaktól meg lehet vásárolni a megfelelő csomagot kb 900 ft-ért-mi így tettük. Az automata egyébként valóban a kórházban, a szülőszoba bejárata előtti rokon-váróban van-de az tuti drágább...Sok boldogságot , jó egészséget és könnyű szülést kíván egy 1 hónapos tüneményes kislány anyukája:)
2013. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon köszönöm!!!! :-) Már úgy várom, hogy ott tartsunk!
2013. jan. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!