Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elképzelhető, hogy a rendes...

Elképzelhető, hogy a rendes fájás (3 órán keresztül volt 10 perces, és eléggé intenzív) megszűnik 1 órára (aludtam), majd újra beindul? Vagy ez még mindig csak a jósló?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 05:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik hétben vagy?Szerintem 1-2 nap és megszülsz.
2009. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendes fájások. Nekem a korházban is rendszertelenül jöttek a fájások. Minnél előbb nézesd meg magad dokival.

Könyű szülést és boldog babázást kívánok!

2009. szept. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, ha el tudsz aludni közben, akkor nem rendes fájások.Nekem is volt ilyen erős, rendszeres jósló fájás. Rá pár napra szültem. Nemsokára karjaidban tarthatod a pici babádat :o)
2009. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazi fájás közben aludni nem tudsz!!!! Még a levegő is benned marad, legalábbis nálam. Én a csillagokat is láttam fájások közben, nem hogy még aludni, no de ez én vagyok.... szerintem jósló volt. Na meg a fájásokra ha vkinek alvás közben indul a szülés arra felkel a kismama, nemhogy bealszik. Attól függetlenül ez jelezheti a szülésed közeledtét. Bár attól is függ mennyi idős vagy, amit már kérdeztek is itt. Lehet csak a frontok miatt, vagy itt az esős idő miatt van
2009. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy rácáfoljak az alvásra. Nekem a magzatvizem kezdett el szivárogni. Bementem a kórházba, még alig voltak fájásaim. Ha nem lett volna senki mellettem, aki állandóan jajgat, meg zaklat a hülye kérdéseivel: Hogy neked is vannak fájásaid?- akkor simán bealudtam volna. A 15 percel a szülés előtt is voltak mikro alvásaim, mert már annyira fáradt voltam. "Kicsit" elhúzódott a vajúdásom. Sajnos én azok közé tartoztam, akiek végig rendszertelenül jöttek a fájások.

2. válaszoló voltam

2009. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Aznap este megszültem.:) Kicsit elhúzódott, csak fél 8-ra lett meg a kislányom. Egészséges baba, 3050g és 54 cm. Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jó egészséget kívánunk.

2009. szept. 23. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Sok boldogságot, egészséget, erőt és kitartást kívánok! Szép nagy lány. Akkor te már javában szültél, amikor mi még itt tanakodtunk, hogy mikor fogsz szülni :) Boldog babázást!

4,5 hós anyuka

2009. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen.:)

Este fél 8-ra lett meg, úgy hogy reggel 9-kor már bent voltam a kórházban, mert vérezni kezdtem.

Én is gratulálok a babádhoz!:)

2009. szept. 28. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam:-) Gratulálok!!
2009. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!