Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges, hogy ilyen gyorsan...

Lehetséges, hogy ilyen gyorsan beindul a folyamat? Vagy ne nagyon éljem bele magam, hogy még maholnap a karomban tarthatom a kisfiam?

Figyelt kérdés

Tegnapra voltam kiírva, de pénteken még teljesen zárt voltam (3100), a ctg eredményeim jók voltak, lepény 2-3 fokban volt érett, áramlás jó volt, fájások semmi se a gép szerint, se szerintem, csak méhösszehúzódást éreztem eddig. Mai eredményem szerint lepény 3 fokban érett, a méhszájam elkezdett kinyílni (2221), fájások mindig nulla, ctg jó. Ezért az orvosom nem látta indokoltnak, hogy befektessen, holnapra megint kaptam időpontot ctg-re, meg megnézi a méhszájam is. Kb. 2 órája elkezdett távozni belőlem a nyákdugó, életem első fájásait érzem, amik teljesen rendszertelenek, de végre vannak. Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de annyira izgatott vagyok. :) Lehet, hogy a folyamat mégis beindul magától, és nem kell beleavatkozni? Úgy örülnék neki, hisz az orvosom se gondolta volna még pénteken, hogy elkezdek kinyílni.

40+1h km


2011. szept. 26. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én 40+1-re szültem, előtte semmi jele nem volt a szülésnek, de mikor beindult akkor jól meg szenvedtem és bepótolt minden elmaradást.
2011. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy 1-2 napon belül beindul magától! Addig is pihenj, amennyit tudsz! Könnyű szülést!
2011. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én már úgy várom azt a "szenvedést", hogy tűkön ülök. :)

Akkor ezek szerint nem jelent semmit, hogy nem volt eddig semmi fájásom. Köszi.

2011. szept. 26. 18:16
 4/15 anonim ***** válasza:

Én úgy szültem 40+2-re, hoyg semmi jele nem volt annak,hogy ebből bármi lesz.

Pénteken úgy feküdtem le este aludni,hoyg már megvolt a másnapi (szombat) programunk, hjogy hova megyünk a férjemmel.


Reggel 6-kor keltem a fájásokra (amik egyébként álítólag már bőven éjjel kezdődtek,csak nagyrészét átadutam).


Szerintem valami beindult, csak lassan, és ha a dokid nem sürgeti, azzal csak jót tesz (ha egyébként a baba és a lepény rendben van).


Könnyű szülést és boldog babázást kívánok!

2011. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó kívánságokat. :)

Jó lenne, ha én is fájásokra ébrednék reggel. Örülök, hogy nem sürgetett a doki, mivel a baba tökéletesen jól érzi magát odabent. Azt mondta 2 orvos is, hogy közel 4 kilós a drága.

2011. szept. 26. 18:24
 6/15 anonim ***** válasza:
szia én 40+2 nél tartok, nekem sincs semmi jelem egy picike fájás se semmi a világon, pedig a nyákdugó már egy hete elment, 3 amnioszkópiám is volt, amúgy mindenem rendben van c1111 a méhszáj de a baba még sehol:(
2011. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem nem csináltak még magzatvíz vizsgálatot. Az fáj? Te is otthon vagy még?

Nekem jócskán beindultak most a fájások, pedig még eddig egyet se éreztem, csak ma este. Most 8,9,10,11,12,14 percesek. Még ha nem is igaziak, akkor is jó érezni. :)

2011. szept. 26. 19:46
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már igaziak azok a fájások!Nekem is így indult és rá két órára elfolyt a vizem is.Szóval semmi előjele nem volt nálam sem!A magzatvíz vizsgálat egyáltalán nem fáj,én észre sem vettem.A szülés pedig csodálatos dolog!Irigyellek,hogy most éled át!:))Boldog babázást ha kibújt a picikéd!Szorítok!
2011. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na mi újság? Beindult a dolog? Írj majd!
2011. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia!


tegnapi 19.36 vagyok. Na éjjel jöttek a fájások 10 percenként nem volt olyan durva de határozottan fájás. Reggelre meg megint elmúlt. nem is értem miért van ez 40 hét fölött:(( Most is van néha egy egy de nem rendszeres.

A magzatvízvizsgálat nem fájt, kicsit kellemetlen volt csak.meg utána volt kis vérzésem aznap.

2011. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!