Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37h terhes vagyok, elvileg...

37h terhes vagyok, elvileg innen bármikor jöhet a baba, de semmi jele, se dagadás, se semmi, van olyan hogy csak ugy hirtelen beindul?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:

van hát

de ne izgulj, a baba tudja, hogy mikor kell kijönnie

én az elsőt a 41. héten szültem

2011. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sem volt semmi előjel, még egy árva jóslóm sem volt, 40+3-nál elfolyt a magzatvíz, az elég egyértelműen jelezte, hogy most már nincs visszaút
2011. szept. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van bizony.

Én pénteken úgy feküdtem le, hogy meg volt tervezve a szombati programunk a pérommal. Annak ellenére,hoyg akkor már 40+1 jártunk, de semmi jele nem volt a szülés közeledtének.


Reggel arra keltem,hoyg fájásaim vannak. Rögtön felültem az ágyban, mert megszoktam,hoyg a jósló fájások ilyenkor elmúltak (jóslóim a 35. héttől voltak).

Nem múlt el.

Pakolásztam, szöszmötöltem, zuhanyozta, akkro felerősödött és mondtam a páromnak,hoyg menni kell.


Állítólag már éjszaka elkezdődtek a fájások, csak nagyrészüket átaludtam.


Könnyű szülést kívánok!

2011. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D akkor végülis a program meg volt,csak kicsit másképp:D Köszi szépen,remélem úgy lesz:D
2011. szept. 27. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
37+4-re szültem. Előző este lefeküdtem, semmi előjel. Éjjel szokás szerinti pisitúrák. Hajnali ötkor elment a nyákdugó, ötperces fájások. Mentünk a kórházba: 8.45-kor kint volt a fiam! :)
2011. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi előjel nélkül 37+3 hetesen bugyogott belőlem a magzatvíz.
2011. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi előjel! előtte már egy hete csavarogtam, annyi energiám volt mint még soha, egy csomót sétáltunk a férjemmel, szombaton fondue partyt tartottunk, fél 12-kor mentek el a vendégek. Gyorsan lezuhanyoztam, éjfélkor el akartam menni pisilni, és gondoltam lefekszem aludni, felálltam zúdult a magzatvíz, de olyan szinten, hogy nem tudtam kijönni a wc-ből..illetve fél óra után "átfutottam" a fürdőbe és beálltam a zuhanytálcába, ott mégis kényelmesebb, mint a panelos mini wcben az óriáspocakkal. Onnan hívtam a szülésznőt. Fél 3-ra mentünk a kórházba, 18:50-re lett meg a kislányom..Nem volt egyszerű, de előjel az nulla volt. Pont 39. hetes voltam akkor.
2011. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!