Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EsNhCWsDVQI


Szerintem borzasztó. Az addig ok, hogy természetes, nyugodt közegben szeretné világra hozni gyermekét, de hogy ennek ennyi szemtanúja kell, hogy legyen? Itt gondolok főként a kislányra.


2013. márc. 22. 13:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ugorjatok az elejére, mert valamiért a végénél kezdi a lejátszást.
2013. márc. 22. 13:13
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem merem megnyitni, leírnád előtte nagy vonalakban miről szól?:)

Csak mert még néhány éve pont ezen az oldalon linkelt valaki egy videót ahol premier plánban mutatták hogyan reped szana-szét az anyuka ott lenn szülés közben, úgyhogy azóta inkább rákérdezek előre, csak hogy tudjam mire számítsak:)

2013. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen video van a youtube-on láttam is már egy jó párat....Olyat is ahol a medencében ott van bent az apuka is végig a szülésnél. Én biztos nem szülnék így, mert mindamellett hogy veszélyes, még higénikusnak sem mondanám. Ott repked egy légy van mi a baba fején, amikor már kint van a feje. (mindez egy kerti tóban) Valamint amikor kibújt a baba, nem takarították ki a száját és az orrát sem. Legalább is a videoban ezt nem látni. És a méhlepénnyel mi a helyzet? Azt nem szülte meg?
2013. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég, még olvasni is rossz, inkább nem nyitok meg ilyesmit.
2013. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó hát rámentem a linkre, de ugye kéri, hogy jelentkezzek be. De nekem már a kép is sok, plusz a mellette levő egyéb videókból való képek. Amúgy miért teljesen meztelenek ezek a nők? Szülésnél teljesen le kell vetkőzni? (Még nem szültem.) Meg nekem a másik ami fura, hogy én biztos nem tenném így fel a szülésemet a netre.
2013. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Vegyesek az érzéseim. Szépnek is találtam a videót, hiszen azért nem kis dolog így világra hozni egy gyermeket, meg valahogy meg is rettentem. De végül is a lényeg, hogy rendben megszületett a pici (milyen kis erős hangja volt)és ezt körülötte mindenki természetesnek vette :)
2013. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kibújik a baba feje, rászáll a légy! A koszos vízbe szüli a gyereket. Normális az ilyen? NEM!
2013. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Eszemben sincs megnyitni. Biztos valami koszfészek. Szegény baba...
2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez borzasztó. Én elhiszem, hogy a legtöbb nő a természetesség híve, de hogy a természet lágy ölén szülni, semmi sterilitás és semmi szakember nélkül. Felelőtlenség.
2013. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aki nem meri megnyitni: semmi közeli felvétel meg repedés meg ilyesmi. Meg nem az a nagyon retkes, koszos helyen szülés. Annyi az egész, hogy egy patakban szül a nő (átlátszó a víz :-)) és ott az egész család. Szóval simán megnézhető, de ugyanakkor nagyon gáz szerintem. Én elítélem.
2013. márc. 22. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!