Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy tök h*lye kérdés: terhes...

Egy tök h*lye kérdés: terhes a nő, a legvégét tapossa. Elkezd nyomni, mint a bolond. Mi történik? Beindul a szülés? Elfolyik a magzatvíz? Tágul a méhszáj?

Figyelt kérdés
ne haragudjatok az idióta kérdésért,de annyira el vagyok keseredve,hogy nem igyekszik kifelé a lurkó,hogy már ilyen idiótaságok is eszembe jutnak...
2013. márc. 25. 17:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
hat Fintor Zsofia, remelem a sok erolkodestol megjon az eszed is
2013. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem. Összepréseled a méhed, a baba ettől belekakil a magzatvízbe és megbetegszik.

Hidd el, ezt nem akarod.


Szülés közben is csak akkor szabad nyomni, mikor fájás van!


Ha nagyon túlhordanád, meg fogják indítani, hidd el.


Ha teljesen zárt még a méhszájad, akkor szeretkezzetek a pároddal, nekem ezt tanácsolta a doki. Egyébként a végén végzett magzatvíz vizsgálatok nekem meghozták a gyümölcsüket :)


Kitartás!

2013. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
Nem lesz semmi,max baja a babának.A szülést egy hormon inditja be.
2013. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

egy árva szóval nem mondtam,hogy kipróbáltam,vagy kipróbálnám. szimplán csak felvetődött. idézném: "...már ilyen idiótaságok is eszembe jutnak..."

úgy látom problémád van az értő olvasással!

2013. márc. 25. 17:42
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Nos, nekem egyszer mesélte egy lány ( OLYAN származású...), hogy a kórházban hallotta ahogy egy másik nő sikítozik, erre ő is úgy megijedt, hogy tiszta erőből elkezdett nyomni, el is ájult, de beindult a szülés. Nem normális emberek vannak. Kedves kérdező, tudom, hogy nem azért írtad ki, mert te is ezt tennéd, csak gondoltam elmesélem.

Kitartást!:)

2013. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 szsuzs ***** válasza:
88%
semmi. ne izgulj, ki fog jönni a gyerek, bár tudom, hogy főleg ha szeret bent lenni, akkor nehéz...nekem az első 40+8 napra jött...és ne aggódj, nem tudsz úgy nyomni, mint akkor....ha ez így működne, minden nő magának tudna szülést indítani...
2013. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
szerintem mindenórásként csak úgy ad hoc nyomni egyrészt (ahogy te is mondtad) oltári nagy hülyeség, másrészt baromi fájdalmas is lehet az anyának.
2013. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem erről semmi nem történik. Túl vagy már a kiírt időponton? Mert ha még nem, az is lehet, hogy csak "pontos" lesz a baba :)
2013. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
még 3 nap... jó lenne,ha pontos lenne. egyébként sztem azért visel meg ennyire a várakozás,mert biztos voltam végig,hogy sokkal korábban jön. csak koppantam, a kisasszony jól érzi magát odabent :) pedig nekem már egy hajszálnyit sem komfortos... :S
2013. márc. 25. 17:51
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
esetleg egy jó kis aranyér lehet belőle :)
2013. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!