Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit vagy János kórház?!...

Margit vagy János kórház?! Meddig lehet megváltoztatni hogy hol szeretnél szülni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok a kèt kórhàznàl?? Én a Margitot vàlasztottam kimondottan Burik Dr miatt, de Ö már nem vàlal szülèseket csak gondozàst végez, ès igy fogadott orvos nèlkül màr nem is olyan szimpatikus... plàne az üveg fal...

#szülés #János kórház #Margit kòrhàz
2013. márc. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Csak is Szent János!


Szuper kórház!

2013. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a Jánosban szültem,2012 augusztusában.

Volt fogadott orvosom.Az orvosomban eléggé csalódtam,nem azt a "törődést" kaptam tőle,amit elvártam volna.De a nőgyógyászok összeségében nem rosszak,sőt elég jóhírűek,én speciel többet is ismerek,mert már édesanyám is ott szült engem és testvéremet,és ismerőseim többsége is ott szült.Ha szeretnéd privátban elküldöm egy szuper orvos elérhetőségét.A szülőszoba nagyon szép,a kórtermek átlagosak,nem csúnyák,de azért nyilván nem a Hilton egy lakosztálya.Az altatóorvosok kedvesek.A cscsemősök nagy része is,én eggyel találkoztam csak,aki khm...Érted:) Szimpatikus volt,hogy jöhettek a látogatók,én elég nehézkesen viseltem az első pár napot,a párom mellett vagy anyósomék vagy anyukámék mindig bent voltak,de ez valakinek nem tetszik (nem tud nyugodtan szoptatni az idegenek miatt stb.),tehát a Jánosban erre mindenképp fel kell készülni,hogy akár a szobában is lesznek látogatók.Egyértelműen látszott,hogy a pénz sok ott dolgozónál beszél.Kérdezte a párom,hogy kap-e légzésfigyelőt a gyerek,és mondták,hogy csak 25 van,aztán adott a párom egy ötöst,egyből mondta a csecsemős,hogy megoldja...De az orvosok felkészültek,meg nem egy lebuj a szülészet.A Margitról sem hallottam rosszakat,de személyes tapasztalatom nincs,viszont a János jól felszerelt.

2013. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8 hónapja szültem a Jánosban,ügyeletes orvosnál.Maximális odafigyelést kaptam,nem éreztem hátrányát annak,h nem fizetek.Szülőszoba jól felszerelt,tiszta.Gyermekágyon mindenki kedves segítőkész,kivéve azt a bizonyos egy csecsemőst akit az előző hozzászóló említett. Nincs üvegfal,apuka veled lehet,megfoghatja a babát,ha a szobatársakat nem zavarja,egész nap veled lehet. Vannak fizetős szobák,ott egyedül lehetsz,szobatárs nélkül.
2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok... itt sok minden mást is megtudhatsz a kórházról,kismamáktól:

[link]

2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a vàlaszotokat, nagyon aranyosak vagytok! :)

Igazàbòl màr nincs sok idöm mert 35 hetes vagyok... Szimpibb a Jànos a làtogatàs szempontjàbòl is ès mert a pàrom ott beteg sz-os. Tudnàtok jò dokit ajànlani aki mèg elvàlalna??

2013. márc. 26. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy bele kérdezek, de engem is érdekelne, van-e aki így utolsó pilLanatban vállal?

Valamint ha ügyeletesnél szülők az hogy megy?

Ha jönnek a fájások oda megyek, es ...?

2013. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak nyugodtan :)

Èn is attòl tartok hogy csak ùgy oda àllitani nem igazàn lehet... plàne hogy 3. keres vagyok, ès eddig a Margitba jàrtam gondozàsra...

2013. márc. 26. 20:24
 8/14 A kérdező kommentje:

Kosztics Andràsròl van vèlemènyetek??

Mennyit szokás adni?

2013. márc. 26. 20:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Kostic doktor már külföldön dolgozik.

35 hetes terhesen nem fogsz olyan orvost találni aki elvállal, de emiatt ne aggódj. :)

2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amikor beindul a szülés,bemész.Azonnal kérdezik ki az orvosod.Mondtam,h nincs választott dokim. Jön az ügyeletes megvizsgál,elhelyeznek egy szülőszobába,párod veled lehet,nem kell semmi védőruha neki.Időnként benéz a szülésznő és a doki is.Annyi a hátránya,h nincs dokid,ha lejár a műszakja átad a következőnek. Én éjjel 2 kor mentem be,7 kor volt váltás. A nappalos orvos nagyon kedves,figyelmes volt,rendszeresen jött,mindent elmagyarázott kérdés nélkül.Amikor gond volt,azonnal tolt a műtőbe.Utána minden nap többször benézett a gyerekágyra, zárójelentést megírta,időpontot adott varratszedésre és 6 hetes kontrollra.És mindezt úgy,h egy fillért sem várt el. A 6 hetes kontrollon persze kapott pénzt,de az tényleg hálapénz volt,nem az elvárható tarifa. Doki neve: Dr Hazay Máté (elérhetőségét meg tudom adni)Amennyiben érdekel titeket,nincs abban semmi,h felhívjátok és megkérdezitek tőle,h vállal-e 35 hetes kismamát.
2013. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!