Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Költözés, szülés másik városba...

Költözés, szülés másik városban, hogy megy ez? Szent János kórházban ajánlanátok orvost?

Figyelt kérdés

Június 1 költözünk Budapestre, Június 18-ra vagyok kiírva.

Itt van fogadott orvosom, de ha elköltözünk, ott akkor hogy, hol fogok szülni?

Szent Jánosban szeretnék szülni. Ez hogy megy, beindúl a szülés, oda megyek, és az ügyeletes megszüleszt?

Ha az első szülésem császár volt 4 éve, a második is az lesz, vagy sima, mi a szokás a Jánosban?

Van olyan orvos aki csak szülést vállal?


2013. márc. 24. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tudok neked nagyon jó szívvel orvost ajánlani Jánosba. Én is nála fogok szülni, nagyon lelkiismeretes, jó doki. Ha érdekel minden infót leírok róla üzenetbe, írj rám, ide nem szeretném leírni :)

Én is júniusra vagyok kiírva, csak 25 re :)

Lehet talizunk :P

2013. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én a Jánosban szültem másfél éve, és most idén augusztusban is ott fogok, ha minden igaz. Csodásak egyébként a szülőszobák, de nem is ezért, hanem mert a dokim ott rendel, meg amellett magánrendel is máshol. Dr. Szathmáry Gábor. Tapasztalt főorvos.

Hogy mi a szokás császárnál, vagy van-e ott szokás erre vonatkozóan, nem tudom, de elvileg nincs akadálya utána a sima szülésnek,ez a körülményektől fog függeni szerintem, az egészségi állapotodtól és a babáétól. van weboldala a kórháznak, nézz szét ott is. Szerintem, nem mondhatja azt egy orvos, hogy ő csak szülést vállal, szerintem ilyen nincs. ha tudok még valamiben segíteni, szólj.

2013. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dr. Szathmáry Gábornál szült pár hete egy barátnőm, és nagyon meg volt vele elégedve!

Volt "szerencsém" Dr. Balog Imréhez és Dr. Varga Anikóhoz- őket nem ajánlanám.

Hallottam még jókat Dr. Pálmai Bálintról is.

2013. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!