Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jahn Ferenc Dél Pesti kórházba...

Jahn Ferenc Dél Pesti kórházban, hogy működik az alapítványi szoba?

Figyelt kérdés
Úgy értem mikor kell szólni,hogy ott szeretnék lenni,mennyit kell fizetni milyen? Nincs fogadott dokim,se szülésznőm.

2013. márc. 27. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2009-ben szültem ott,akkor úgy volt,hogy szóltál szüléskor,illetve akinek volt szülésznője nst közben,hogy oda szeretnél kerülni.aztán ha volt hely,bekerültél,ha nem,akkor nem.a végén csekket kaptál és fizetsz.szerintem azért egy szülésznőt fogadj meg.nagyon jó,ha van ott valaki.
2013. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 2008-ban szültem ott,de akkor nem foglalkoztatott.Nem szeretnék mert 90% császáros leszek és így nincs sok érteleme,nincs is annyi fölös pénzem,hogy erre költsem :( De köszi:)
2013. márc. 28. 08:49
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
Szia, 2012-ben szültem ott.Mikor már a szülőszobán voltunk kérdeztem hogy van e üres Alapítványi szoba és mondtam hogy ha van üres,akkor oda szeretnék majd menni.Telefonáltak az osztályra,megkérdezték.Volt szerencsére.A hazaengedésnél adnak egy üres sárga csekket amit neked be kell majd fizetni.Annyit amennyit jónak látsz.4 napig voltam bent,így 20000FT-ot fizettem.Simán postán.
2013. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jégtánc ***** válasza:
Jah nem volt nekem sem senki fogadott .Nagyon aranyos kedves volt az ügyeletes szülésznő is és az orvos is.
2013. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu köszi ezeket jó tudni :) és mikor haza értél rá mennyi időre fizetted be?
2013. márc. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!