Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházat nem lehet választani?

Kórházat nem lehet választani?

Figyelt kérdés
Terhesgondozásra mindig ugyanahhoz az orvoshoz, de nem magándokihoz járok. Ő már nem vállal szülést. Ha nem abban a kórházba szeretnék szülni, ahova területileg tartozom, mi a teendő? Egyáltalán lehetséges?
2008. jún. 11. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Lehetséges. Èn Vas megyei vagyok, mégis Zalaegerszegen fogok szülni, mondjuk nekem ott van a dokim is. Meg ha pl. épp valahol jársz, hirtelen megindul a szülés, bármelyik kórházban kötelesek fogadni. De azért valami nödokival kéne beszélned szerintem, ahol szülni szeretnél.

28 hetes kismama

2008. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy akkor szülhetsz máshol ha a magándokid oda tartozik abba khba.De hallottam már arról is,hogy meg kell kérdezni a kh-zat,hogy szülhetsz e ott és mibe kerül,mert szoktak olyat csin.,hogy kifizeted a kh által előírt szülési költséget és akkor ott szülsz,de ez általában annyira magas összeg,hogy jobban jársz egy magándokival ha azt fizeted ki.
2008. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!