Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Április 7. -re vagyok kiírva,...

Április 7. -re vagyok kiírva, teljesen zárt a doki szerint, attól még lehet, hogy előbb jön a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nst-n, közbe megvizsgált a dokim is mert előtte való nap este fájt a hasam alja meg nagyon szúrt is, úgy, hogy alig bírtam menni. Azt mondta, hogy zárt vagyok, de nem tudom, hogy ettől még szülhetek e előbb.
2013. márc. 29. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze simán szülhetsz előbb. Az, hogy még zárva vagy, nem jelent semmit...
2013. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szülhetsz előbb, az egy akkori állapot volt. Pillanatok alatt változhat minden. Nekem a dokim pénteki napom mondta, hogy teljesen zárt vagyok, kedden be kell feküdjek, mert betöltöm a 40. hetet, erre hétfőn reggel már a karjaimban volt a kislányom.

Könnyű szülést!

2013. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat. Már jó lenne túl lenni rajta mert már néha nagyon nem bírom. Az első babámat 2 nappal túlhordtam, ott is végig zárt voltam. Hát remélem most előbb jön a bébi.
2013. márc. 29. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem nst után vizsgált a doki egy csütörtöki napon. Azt mondta, hogy jövő héten találkozunk, addig 100 % , hogy nem lesz baba,én is teljesen zárt voltam. Még aznap éjjel elfolyt a magzatvíz és megszületett a fiam.
2013. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!