Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt már így valaki? Többi lent

Járt már így valaki? Többi lent

Figyelt kérdés
Kerek 1 hete kellett volna szülnöm. Bő 2 ujjnyira nyitva vagyok, de más különösebb jele nincsen a szülésnek. Nem görcsölök, nem fáj semmi. Abban maradtunk a dokival, hogy holnap be kell feküdnöm a kórházba(Szt Imre), de ez nem garancia arra, hogy holnap meg is születik. Volt már így valaki? Mi lett a vége? Indítás vagy császár? És hány kórházi nap után?

2013. márc. 29. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Első babámmal hasonló volt a helyzet. Betöltöttem a 40. hetet, teljesen zárt voltam. Mindennap mentem, egyik nap amniocentézis, másnap NST felváltva. Jóslóim csak este voltak, de napközben már nem nagyon kíméltem magam, nagyokat sétáltam, szőnyeget suvickoltam, de semmi nem történt. Málnalevél teából napi 1 litert ittam. 5. napra bő 2 ujjnyira kitágultam, így szülőszobára küldtek. Oxival indítottak, arra egyből jöttek a fájások, ez dél körül volt, szépen tágultam, 1 óra körül burokrepesztés és fél 5-kor megszületett a kicsikém. :) Szerintem elég gyors volt és örülök, hogy nem otthon vagy bárhol máshol jött rám a szülés.

Hasonlóan könnyű és gyors szülést kívánok!!! :)

2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szsuzs ***** válasza:
én az első babám 8 nappal hordtam túl. 40+6 körül megbeszéltük, hogy köv. hétfőn (40+10) befekszem a szt imrébe, de péntek hajnalban elfolyt a víz. Fájásaim 6 körül kezdődtek, éjfélre lett gyerek.
2013. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nàlam is igy indult, de egy nappal hamarabb beindult a buli, de mivel nem tàgultam, csàszàr lett:(
2013. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kedves kérdező? Gondolom azóta megszületett a babád :), de milyen módon? Sikerült indítani?
2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Márc. 31-én megszületett a kisfiunk. Nem csoda, hogy nem indult be magától, hiába voltam 3 ujjnyira kitágulva, agyon nehéz szülés volt. Burkot repesztettek, vártunk a fájásokra de gyenge volt, kaptam oxit, egyre többet, de akkor is fájásgyenge voltam. Mivel végig jó volt a szívhangja, nem császároztak meg, úgyhogy vákuum lett a vége..Végén vagy 5-6 doki, szülésznő, asszisztens ott volt felettem, elég vészhelyzetszerű volt...fel sem sírt, annyira elfáradt. Leesett a vércukra....bevérzett a szeme, elrepedt a kulcscsontja. Szóval....a POKOL!


De mostmár jól vagyunk:)

2013. ápr. 19. 10:58
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és kihagytam a lényeget: 4700 g és 61 cm lett!!Hatalmas, mint egy 2 hónapos csecsemő:)
2013. ápr. 19. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál!!! :)

Hű, az igen!!! Egyrészt tényleg jól megszenvedted, de egy ekkora bébit világra hozni, tényleg nem semmi!!! :D Örülök, hogy már minden rendben!!!


Nagyon jó egészséget kívánok, sok örömet, boldogságot és türelmet!!!! :D

2013. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!