Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha minden igaz, ma reggel a...

Ha minden igaz, ma reggel a nyákdugó, vagy egy része távozott, az orvos sem tudta megmondani tutira. Magzatvíz nincs, azt mondta, hogy elhúzhatom jan-ig, de lehet, hogy előbb fogok szülni. Fogalmam sincs, hogy mi van, más is járt már így?

Figyelt kérdés
A nyákdugó távozása az már a szülés kezdetét jelenti, ha más jel nincs, vagy kár izgulni?

2012. dec. 23. 14:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jan. 23.-ra körülre vagyok kiírva, tehát még van 1 hónap..
2012. dec. 23. 14:35
 2/17 A kérdező kommentje:

És azt sem mondta, hogy nyitva van-e a méhszáj, vagy nincs.

Úgy láttam, hogy a kiskönyvembe se írt semmit. :(

2012. dec. 23. 14:35
 3/17 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A nyákdugó távozásából még közel sem lehet a szülés várható időpontjára következtetni.Lehet simán kihúzod januárig,vagy akár túl is hordhatod...de lehet még ez évben baba lesz belőle.

Van akinek már a 37-38. hét környékén elmegy,aztán bőven ráhúz még 1 hetet a szülés kiírására (én is így jártam).

2012. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem hétfői napon kezdett el távozgatni és vasárnap szültem.Van aki már aznap megszül de van aki akár három hétig is húzza.Ezt nem lehet megjósolni sajna.
2012. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én még 4hétig húztam! Szerintem ne izgulj :)
2012. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

nagyon remélem, hogy nem jön előbb a baba, mert akkor még javában koraszülött lenne..

ha jan. elején jön, az tökéletes időzítés, bízom benne, hogy kibírja, és nem makacsolja meg magát. :)

2012. dec. 23. 17:19
 8/17 A kérdező kommentje:

a has leszállásának van valami jele? én nem tudnám most megmondani, hogy leszállt-e vagy sem.. :(

egyáltalán az már a szülés közeledtét jelenti??

2012. dec. 23. 17:19
 9/17 A kérdező kommentje:
ja, azt nem írtam: a méhszájam zárva van.
2012. dec. 23. 17:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Én február 4-re voltam kiírva.A védőnőm már dec. elejétől jajveszékelt,hogy "húúú de lenn van a hasad,ebből kora baba lesz".Mástól meg pont az ellenkezőjét kaptam....lényeg,hogy 02.11-én szültem.Előtte végig totál zárt voltam;szülés előtt hajnalban elfolyt a vizem.Ennyit arról,hogy mennyire van vagy éppen nincs leszállva a pocak.Barátnőm hasa pl. kb. a torkában volt mikor mentek szülni.Szóval ez sem garancia.Ne aggód túl,nem kell!

Kellemes ünnepeket!

2012. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!