Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terhesseg spiral mellett?...

Terhesseg spiral mellett? Azert ide teszem fel a kerdesem, mert 11 honapja szultem, es hatha jart valaki hasonlokepp mint en. Bovebben lent

Figyelt kérdés

Szoval, tavaly november 28-an raktak fel a spiralt, es a decemberi es januari verzesem normalis volt. A februari alig volt 2-3 nap. Ez mellett ereztem hogy valami nem stimmel, felfazasra utalo jeleim voltak. Csinaltam tesztet negativ.

Elmentem a dokihoz, aki megvizsgalt es mondta hogy be van ggyulladva a bal petefeszkem es antibiotikumot adott. Ez meg ok, na de ket hete szexeltunk utoljara a parommal, es ettol fuggetlenul tegnap adott esemeny utani tablettat. Kerdeztem hogy miert azt mondta, hogy a gyulladas miatt nem ved a spiral es a ket hettel korabbi egyuttletbol meg csak most foggana meg a baba, ha megfoganna. Na mar most, a spiral mi az hogy nem ved??? Nem ertem, ha egyszer feltettek, akkor miert nem ved?? Egy gyulladas befolyasolja???

Plusz azt mondta a doki hogy le kell szedni a spiralt, amit holnap le is vesznek.

Ja hormon tartalmu spiralt nem kaphattam egeszsegugyi okokbol, igy maradt a sima.

A masik bevettem az esemeny utani tabit, de semmi. Mikor kell megjonnie igy??? Vagy ez hogy van, eletem elso esemeny utani tablettaja...


2013. febr. 27. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs baba az esemény utánitól nem fog megjönni!
2013. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hat ez az, ezt nem ertem

a teszt negativ, akkor miert adott tabit, vagy lehet esetleg hogy latott valamit, csak nekem nem mondta meg?

pedig kerdeztem, de annyit mondott hogy megelozes celjabol van, plusz holnap leszedi a spiralt

2013. febr. 27. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:

teljeskörüen nem tudok válaszolni, de sajnos nekem már kellett bevennem eseményutánit. Nekem nem jött meg utána egyből, hanem pontos időre, utána volt kavar a menzeszemmel, de inkább csak annyi, hogy nagyon sokáig utána sokkal több volt a vérzésem, és ezután mindig görcsölt a hasam, gyógyszert is kaptam rá, mert a vény nélküliek fabatkát sem értek, sőt az apranax és a cataflam sem, ha már akkor vettem be amikor elkezdődött a fájdalom, ez csak a fogamzásgátló szedésével múlt el nekem.

Nem biztos, hogy van összefüggés, de egyértelműen ez után kezdődtek a gondok.


Ami neked innen lényeges, hogy nekem sem jött meg közvetlen utána, hanem idejében, nem voltam terhes, pedig félidőben történt a baleset



remélem nem lesz gond veled

JObbulást

2013. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nekem 8 hónapja volt fenn a spirál amikor terhes lettem. Sajnos ez sem 100%.os, mint ahogyan semmi sem. Ha kérdésed van nyugodtan írj privit!
2013. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem be esemény utánit, és megjött másnap. Pedig mensi után 2 nappal szakadt ki a gumi, szinte biztos, hogy nem voltam terhes, de bevettem, mert biztos, ami biztos.
2013. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy lejjebb csúszott a spirál? Általában akkor nem okoz védettséget?

Amúgy tuti a gyulladás miatt kell leszedni.

2013. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!