Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megváltoztatok valamiben...

Megváltoztatok valamiben szülés utan?

Figyelt kérdés
Én pl nagyon feledékeny es szétszórt lettem.
2013. ápr. 2. 07:19
 1/10 Baranka ***** válasza:
Én is feledékeny lettem :-)! Rokonok mondják, hogy jó irányba változtam az első gyerek születése után. A második után meg szerintem igényesebb lettem. Hamarabb teszek rendet magam után (ne úgy értsd, hogy kupi, kosz, rendetlenség van a lakásban) csak valamiért hamarabb veszem rá magam mindenre. Meg mindig teszek-veszek valamit!
2013. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Feledékeny lettem!

Halál félelmem lett!

Félek a haláltól, mert akkor mi lesz a gyermekemmel!

Szülés után 1évvel volt a legrosszabb, akkor pánik rohamaim voltak!

Most már jól vagyok, csak nem az vagyok aki régen, aki mindenben benne volt, semmitől sem félt, mindenbe bele vágott, most nagyon meg gondolok mindent!

Igazából nagyon jó, boldog életem van, nem akarok meghalni, es ezzel nehéz megbirkózni, hogy ennek egyszer vége lesz ...

2013. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez a feledekenyseg latom nalatok is megvan:) Kedves utolso: a panikroham is a halalfelelem miatt volt?
2013. ápr. 2. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is feledékeny lettem- szeritem ez ilyen Kismama "betegség". :))) Néha úgy érzem meghülyültem!! :))

Pedig nem, mert 3gyereket látok el nap mint nap- főzök takrítok, szóval teszem a dolgom- de annyi minden van, képtelenség mindent fejben tartani.

:))

Egyébként meg jó munkahelyről jöttem el az első szülés előtt, nagyon hiányzott a munkám, de mikor megszületett a pici utána gyorsan született még kettő, és most nem is igazán értem, hogy mi hiányzott a munkában. Úgy érzem megtaláltam sajtá magam, kiteljesedtem anyukaként. Nagyon boldog vagyok, de van sok félelmem nekem is-amit már néha úgy érzek kezeltetni kéne. Az aggódás, a féltés, az elképzeléseim, ahogy nevelni szeretném a gyerekeimet és a megvalósítása... nem olyan egyszerű, de azért persze mindenki megbirkózik vele. :))

2013. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is feledékeny lettem,félek a kocsiban (pont ugyanazért,mert akkor mi lesz a fiammal,ha nekem bármi bajom esik,vagy mi lesz velem,ha neki lesz baja) és kissé szétszórt vagyok. Értsd,a termoszban lévő kávét akarom vissza tenni a hűtőbe a tej helyett,szennyes ruhával elindultam a szárogató felé,stb... Remélem azért leszek még újra a régi önmagam ilyen téren.
2013. ápr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kialvatlanság rovására írható a feledékenység, szétszórtság, ami nálam is megjelent. én is óvatosabb lettem, mióta gyerekem van, mert mi lenne Vele, ha velem valami történik? Felelős vagyok érte is már, és az úton lévő kistesójáért, nemcsak magamért.
2013. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok -

én is rettegek a kocsiban, vezeteni nem is merek- főleg mióta tesómék az akkor 20hónapos fiukkal autóbaleseteztek és csak az angyalok mentették meg őket. Azóta rettegek, hogy egy család eltünhet egy pillanat alatt...

De már jól vannak egyébként, de az én félelmem nem múlik. :(

2013. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meghíztam :-) és a kialvatlanásgtól sárkány lettem :-) remélem elmúlnak!
2013. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt voltam (és most a második alatt is vagyok) feledékeny, szétszórt. És első után sajnos elég súlyos szorongásos/pánikbetegséges kórképem lett, hosszabb gyógyszeres és pszichoterápiás kezelés tett csak helyre. De azóta minden a régi, nem hiszem hogy nagyon változtam volna. Persze féltem a gyerekemet, de azt hiszem alapvető jellemvonásaim megmaradtak.
2013. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
feledékeny, ingerült lettem.
2013. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!