Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért gondolják a császárosok...

Miért gondolják a császárosok hogy nekik mennyivel nehezebb meg rosszabb?

Figyelt kérdés
Olyan könnyen dobáloznak avval hogy az csak egy gátmetszés meg másnap már rohangálni lehet vele! Ők meg milyen nehezen épülnek fel.Komolyan már az érezze rosszul magát aki természetesen szült?
2013. ápr. 3. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Én császárral szültem, de egy percig sem sajnáltattam magam, szerintem nem volt vészes, én harmadnap a kórházban már törökülésben szoptattam. Az tény,hogy felvágják az embert,és maga a seb fáj, de szerintem felfogás kérdése az egész. Én nem éltem meg traumaként a császárt,de a többi császáros nevében nem tudok nyilatkozni, biztos van akit nagyon megvisel. Mindenki másképp éli meg a szülést/császármetszést,van akinek nagyon fáj,van akinek kevésbé,nem vagyunk egyformák. De sose értettem miért kell ebből akkora ügyet csinálni,nem az a lényeg,hogy lett egy egészséges kisbabája az embernek? Szerintem valahol mindenki megszenvedett érte.
2013. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Ne érezze rosszul magát senki, teljesen mindegy, hogyan szült.


Aki természetes úton szül, megszenvedi a szülést. Aki császárral, az inkább az utána követő időszakot.

Jómagam simán szültem, kétszer varrtak (varratszedés után szétnyílt a sebem), de akkor is azt mondom, a hasizom átvágása sokkal hosszabb felépülési időt vesz igénybe, mint a gátsebé, az nem kérdés. eszembe sem jutna vitát nyitni azon, kinek rosszabb. Mind a két esetben más a rossz. És ugyanaz a szép :)

2013. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sem kéne ebből ekkora ügyet csinálni. Mint ahogy az első is írja, inkább azzal kéne foglalkozni, hogy megszületett a kisbaba, akire vágyott az illető vagy vágytunk.

Lehet,csak "rossz" emberbe botlottál. Akár császár akár hüvelyi másként élhetik meg az emberek. Hüvelyi szülés után is hallottam ismerősöket úgy nyilatkozni, hogy soha többet de úgyis hogy akár holnap szülne.. ugyanez vonatkozik a császárosokra is, valaki rosszul élte, fogta fel valaki meg tényleg másnap szaladgált vállán a picivel. Így is úgy is fáj és megküzdünk a babákért.

Szerintem ne agyalj ilyeneken!

2013. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
hát én császáros vagyok de soha nem mondtam ilyet a természetes úton szülőknek.. örültem , hogy megúsztam a dolgot.
2013. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%

ja, mi meg azért szoktunk kapni, mert császárosak vagyunk..


:) Na de hölgyeim! :D

2013. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

császáros voltam. engem lelkileg viselt meg,testileg csöppet sem. ott a motiváció, a baba, hogy ne hagyjuk el magunkat.

a piciért így is- úgy is megszenved az anyuka.

a lényeg, hogy egészségesek legyenek mind a ketten!

2013. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez pont ugyan olyan mikor azt mondják hogy a császár nem is szülés meg hogy a császáros babák nem olyan életre valók. Szerintem mint a két felfogás butaság. S nem kéne ezzel húzni egymás agyát.
2013. ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nagyon sokat voltam kórházban a terhességem alatt. Elég sok frissen szült kismamát láttam. Egyértelműen a simán szülő nők viselték jobban. Nekik semmi bajuk nem volt a szülés után nagyon rövid idővel, míg a császárosok napokig görnyedten jártak. Engem is császároztak és nem hiszem el, hogy egy pár centis gátseb összehasonlítható egy császáros sebbel.

Mindezektől függetlenül nem tudom Te hol élsz, de én ilyet még nem hallottam senkitől, amit Te írtál. Épp a simán szülők szokták mondani, hogy a császár a könnyebb út. A primitívebbek azzal is bepróbálkoznak, hogy a császárosok nem is szültek, sőt olyat is hallottam már, hogy nem is anyák.

2013. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Ne viccelj kérdező, mi csak irigykedünk :)!!!!
2013. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Aki nem akart császáros lenni,de az lett, az tuti azt mondja majd, hogy mekkora királyság a hüvelyi szülés. Aki császáros akart lenni, és az lett, az isteníteni fogja a császárt, és fikázni a hüvelyit. Aki nem akart császáros lenni, és nem lett, az örül a hüvelyinek. Szerintem attól függ ez a hozzáállás, hogy melyik kategóriába tartozó anyukát kérdezed a témában. Ha engem megcsászároztak volna, most tuti irigyelném a természetes úton szült anyukákat. De mivel nem lettem, szerencsére, félek is tőle nagyon, így csápolok boldogan a hüvelyi mellett, bár az sem volt minden pillanatban kéjutazás.
2013. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!