Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléssel kapcsolatos informác...

Szüléssel kapcsolatos információk? 38+1km

Figyelt kérdés
Szültem egy éve császárral. Most úgy néz ki eddig, hogy megfordult, lehet természetes úton. Első baba 3 és fél kg volt, ő most egy kicsit kisebb lesz. Gátvédelemmel szeretnék szülni, ügyeletes szülésznél. Ezt hogy kérjem? Fájdalomcsillapítót, bármi félét vajúdás közben lehet kérni? Előző szülésemnél teljesen kitágultam, csak a fájás miatt, mivel medence végű volt, kérhettem császárt, most nem szeretnék. Ez, hogy már egyszer kitágultam, könnyítheti a mostani helyzetemet?
2013. ápr. 4. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget írni, de ha csak egy év volt a császárod, akkor tuti engedik természetes úton? Csak mert még friss a sebed és ilyenkor rizikós, hogy felszakad.

Azt hogy ügyeletesnél tudsz e gátvédelemmel szülni, nem tudom. Ha védelem párti az orvos és úgy ítéli meg a helyzetet, akkor tuti, viszont van, aki így is, úgy is vág. Annyi, hogy említsd meg, h ha van rá lehetőség, te úgy szeretnél. Epidurált kérhetsz vajúdás közben, de azt kb az elején el kell már dönteni, mert később már simán mondhatják, h most már nincs ideje hatni.

2013. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem engedik a természetest, ez orvos válogatja. Az én dokim gátvédelem párti, de nálam vágni kellett egy kicsit. Amikor bemész, beszélj az ügyeletes dokival, és kérdezd meg tőle. Epudurálist az én dokim nem javasolta, mert ez lassítja, elhúzza a folyamatot. Azt mondta, ez arra jó, ha pihenni szeretnék, és ő csak akkor adja, mikor látja, hogy elfáradtam, és kell egy kis pihi nekem. Ha először gyorsan tágultál, akkor szerintem most is gyorsan fogsz. Gyors szülést!
2013. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!