Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A MÁV kórházban, aki nem...

A MÁV kórházban, aki nem fogadott orvost a szüléshez, azzal hogy bántak? Milyen volt az éppen aktuális ügyeletes orvos? (Főleg szakmailag érdekelne, de emberileg is! )

Figyelt kérdés

Nekem ugyan van orvosom, akihez terhesgondozásra járok, de ő már nem tud vállalni. Kíváncsi vagyok, mire számíthatok így...? Mennyi az esélye, hogy jó, vagy hogy rossz orvost fogok ki?


Előre is köszönöm!



2013. ápr. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

2010. júliusába szültem ott ügyeletesnél. Nagyon jó volt az ügyeletes, szakmailag és emberileg is. Ha lenne még egy babám, nála szülnék megint.

Szakmailag szerintem mindegyik nagyon jó, emberileg nem mindegyik volt szimpatikus. 2 hetet feküdtem szülés előtt benn, volt időm az összes orvost megismerni :-(

2013. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz nekem volt fogadott orvosom, de a 37. héten amikor bekerültem pont elment egy hét szabira, így az egy hét alatt amíg vissza nem jött volt időm megismerni a többit is. Ahogy az első válaszoló is leírta, szakmailag jók viszont emberileg nem mindegyik volt szimpi, de ugye nem vagyunk egyformák, nekik sem biztos hogy jó napjuk volt.. szóval...

Megkérdezhetem kihez jársz terhesgondozásra?

A szülés, szülészet miatt ne aggódj, az egyik legjobb gárda van ott!

2013. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, várok még tapasztalatokat!

Kedves 2., Bálint Koppány doktor úr nem tudta elvállalni a szülést, így csak terhesgondozásra járok hozzá. Nagyon rendes, és jó orvosnak tűnik. :)

Még az elején vagyok a terhességnek, de remélem, most is minden rendben lesz, mint a lányommal, aki teljesen természetes úton született, semmi segítség és ilyesmi nem kellett a szüléshez. Így reménykedem, hogy most is könnyű dolgom lesz... Szóval ezek miatt annyira nem vagyok megijedve, de azért egy kicsit jól esne tudni, hogy így is jó kezekben leszek! :)

2013. ápr. 11. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Bálint Koppány nekem is szimpi volt, nagyon lelkiismeretesnek tűnt nekem, velem, a párommal (volt nálunk egyéb más gond is, ami miatt az összeomlás körül jártam) ő nagyon rendes volt, többször beszélt velünk stb. Éles helyzetben szerintem értik a dolgukat, az már egy más kérdés hogy valaki furcsa emberileg, meg elsőre olyan hidegnek tűnik, meg olyan érdektelennek, de ha arról van szó, akkor ugranak ők is.

Remélem minden rendben lesz Veletek! :)

Májusban megyek újra, majd utána tudok írni, hogy mi az aktuális helyzet ott. :)

Szép babavárást!

(2es voltam)

2013. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, köszönöm szépen a válaszodat! :) Remélem én is, hogy mindeen rendben lesz velünk, de ha Te májusban mész, akkor menjen veletek is minden jól!!! :) Majd írj, hogy mi volt! Neked se lesz fogadott orvosod?
2013. ápr. 13. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve szülte ott, és bár volt fogadott orvosom, azt vettem észre, hogy 1 dokin kívül (aki az orvosom kérésére kiszedte a csövet császár után a hasamból) le sem tojtak :( a reggeli vizitről nem is tudtam, hogy lesz... kimentem reggelizni, majd mikor mentem vissza a szobába, pont jött ki az ügyeletes doki, és letolt, hogy mit képzelek magamról, hogy vizit ideje alatt nem a szobában vagyok, és ez nem egy hotel :( nagyon rosszul esett. Sajna pénteken császároztak, a dokimat, onnantól nem láttam, és hétfőn sem, amikor mehettünk du-án haza, mert lebetegedett... pedig jó lett volna! Egyébként szerintem az egész osztályon mindenki nagyon rendes, és 1-2 doki kivételével, emberileg nincs is gond, szakmailag meg senkivel sem volt probléma :) Én jövő hónapra várom a 2. babámat! És te??

2013. máj. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!