Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméti vagy a Szentesi...

Kecskeméti vagy a Szentesi kórház jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kiskunfélegyházi vagyok,és teljesen tanácstalan vajon melyik lenne a jobb.És melyik dokinál? Kecskeméttől félek kicsit mivel úgy hallottam nem nagyon örülnek nekünk meg ott dokit sem tudok. Bár Szentesről sem sokat.
2011. aug. 23. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
El ne menj Szentesre, ha csak nem akarsz meghalni. Na jó ez túlzás, de nem tudom milyen orvosok vannak ott. A kecskemétiről nemm tudok semmit, de csak jobb lehet. Szolnok a legjobb. Szentesen 1 év alatt nem tudták kitalálni, hogy milyen allergiám van, mondtak mindenféle hülyeséget,állandóan visszahívtak. Szolnokon rögtön a vérvétel után megmondták.
2011. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze tudom, teljesen különböző a helyzet, de én mostmár semmilyen okkal nem szívesen mennék Szentesre. Ezenkívül az öcsém is hasonlóan járt a két helyen. Neki enyhe arcüreggyulladása volt, Szentesen rögtön fel akarták szúrni az arcát. De anyám nem engedte, átvitték Szolnokra, ahol majd' lehülyézték a szentesi orvosokat, mert hogy ez gyógyszerrel teljesen eltűntethető.
2011. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj szegedre inkább. 2 gyereket szültem, mindkettőt szegeden. egyszer voltam kecskeméten, mert autóbaleseteztünk és bevittek a szülészetre...hááát....bár a doki kedves volt, de nem szülnék ott.

Második babámnál iszonyat erős fájdalmaim voltak, szentes volt a legközelebb átrohantunk, azt mondta szülök. Készült volna a beöntésre meg stb, de addig könyörögtem, hogy végülis, azt mondta 1 órán belül úgyse szülök meg, a fájdalom is múlt, ha egyenesen megyünk szegedre elenged. Így is lett. Na ne mondjam, szegeden olyan kellemetlenül éreztem magam, mert kérdezték honnan a fenéből állapította meg, hogy szülök...semmi nem állt úgy. Mindegy bennt tartottak (mert ugye csak orvos küldött stb) a poén: egy hét múlva szültem.

2011. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért egy allergia miatt ne általánosítsunk már egy egész kórházra.Én Szentesen szültem mind akettőt,semmi negatív élményem nem volt.Kúltúrált körülmények vannak.A szülőszoba is jó,4-5 box van, a fürdő vadi új, az én orvosommal meg maximálisan meg vagyok elégedva.
2011. aug. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem ki volt a dokid?
2011. aug. 24. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Én Kecskeméten szültem doktor Horti Tamásnál és minden jól sikerült, és a megfelelő időben a megfelelő döntést hozta, úgyhogy csak ajánlani tudom!
2011. aug. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem egész 3 hónapja szültem Kecskeméten Nyirády Tamásnál.Nagyon féltem,mert nagyon leszólták a kecskeméti kórházat!Igaz hogy a kórház épülete,meg felszereltsége elavult,de a nővérek,az orvosok meg az ott dolgozó emberek nagyon kedvesek voltak velem.Szülésnél és utána is mindenben segítettek,próbálták megkönnyíteni a bent töltött napokat.Én nagyon hálás vagyok nekik!!!!!!
2011. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kecskemétet nem ismerem, de én is Szentesen szültem dr. Józsa Gézánál, és maximálisan meg vagyok elégedve mindennel. Szülésznők nagyon kedvesek, egyébként Csabai, Rácz szintén jó dokik.
2011. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én két gyereket szültem, mindkettőt Kecskeméten. Nem egy luxus kórház,de semmi rossz véleményem nincs róla. Most várjuk a harmadik babát, szintén itt fogok szülni.
2011. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végül melyikbe mentél?
2014. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!