Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Abortusz eseten a mehtagitas...

Abortusz eseten a mehtagitas fajdalommal jar?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. És a méhszájat tágítják, nem a méhet.
2013. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es hogyan mukodik ez a tagitas leirnad nekem? Venas injekciot adnak?
2013. ápr. 6. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
olyan mint a menstruációs görcs... fájdalmas
2013. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a méhszájadba felhelyeznek egy ilyen növényi nemtom mit pontosan és az a nedvedtől elkezdi megszívni magát... ugy képzeld el mint egy tampont,persze felhelyezésnél nem annyira vastag.. és ahogy szívja magát ugy tágul a méhszáj
2013. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Laminariat raknak fel,egy hosszú "pálcikát" képzelj el,és nem akarlak elkeseríteni,de r@hadtul fáj!
2013. ápr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe mensi görcsök voltak csak,felhelyezést meg se éreztem,pedig véreztem picit miután felálltam.
2013. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó vagyok,műtét előtt én is olvasgattam mindenfelé,és tök jó volt,hogy majdnem mindenki megpusztulós fájdalmat írt,nem elég,hogy missed ab,de még ez is...

Ja és félóránként kérdezte egy nővér,hogy mi van velem, szóljak ám ha fáj,adnak fájdalomcsillapítót és görcsoldót.Nem csak velem foglalkoztak ennyire,szobatársaim élő terhességet szakítattak meg,velük is ugyanolyan kedves volt mindenki.

Most,hogy túl vagyok rajta és betévedek egy ilyen kérdéshez meg lassan ufónak érzem magam,mert fizikailag jól viseltem.


Bocs az off miatt.

2013. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan írják, hogy fáj... De nekem sem fájt, pedig nagyon féltem, mindenfélét olvastam itt....Annyi, mint egy vizsgálat, utána is csak kicsit kellemetlen, de aludni pl. lehet tőle, ha éjszaka teszik fel. Már ha pszichésen nem vagy kikészülve, ahogy én voltam. Ilyen helyzetben vagy?
2013. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mikor nekem volt missed ab-om, akkor fogalmam se volt róla, hogy fognak-e tágítani, mivel addig nem érdekelt a téma! Végül mai napig fogalmam sincs róla, hogy tágítottak-e vagy hogy hogyan, mert se gyógyszert, se pálcát semmit se kaptam előtte... Szóval valószínűleg már altatásban végezték ezt a folyamatot..

Az biztos, hogy tágítottak mert mikor felébredtem, akkor még pár másodpercig iszonyúan fájt a hasam, de minden pillanatban jobb lett, és úgy 10 mp után el is múlt teljesen.. gondolom akkor húzódott vissza a méhszáj...

2013. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát én is ugy vagyok kb mint az utolso,fogalmam sincs mit csináltak én nem éreztem semmit
2013. ápr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!