Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig kell A hasfogò...

Meddig kell A hasfogò császár után?

Figyelt kérdés
Egy hònapja szültem.

2013. ápr. 8. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy kell, maximum lehet használni. Én egyáltalán nem használtam.
2013. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Én sem használtam és szép lapos lett a hasam. Nekem azt mondta a doki, hogy a hasfogó többet árt, mint használ, mert nem dolgoznak rendesen az izmok, ha tartva vannak. Igaza volt :)
2013. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, errôl én is hallottam, hogy nem mozognak így az izmok, de "biztonsàgban" érzem magam tôle! De akkor azt hiszem, azt is elhagyom!
2013. ápr. 8. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kell.

Nekem az orvos azt ajánlotta, hogy ne használjam, hiszen így jobban rá van kényszerítve a hasam, hogy használjam.

Szerencsére nem is fájt annnyira meg semmi, úgyhogy nem tudom hasfogóval milyen lett volna.

2013. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 kg maradt rajtam császár után, 3 hóig hordtam, biztos ami biztos.
2013. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak semmit róla, de én vettem még szülés előtt. Kb. 2 alkalommal tettem fel, de aztán kényelmetlen volt és nem használtam, nem volt jó benne ülni, én meg egész nap szoptattam, így nem erőltettem. De nem is mondták, hogy kell használni, csak gondoltam, hátha kényelmesebb úgy, esetleg karcsúsít egy kicsit a ruha alatt :).
2013. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Levettem. A seb végett hordtam, hogy ne irritàlodjon, de nem érzem a különbséget, nagyon jòl tudok mozogni:)
2013. ápr. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!