Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok? A kecskeméti...

Mit gondoltok? A kecskeméti új szülészet színvonalasabb lesz mint a jelenlegi?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a fájdalomcsillapításra (ami jelenkeg nem nagyon van), alternatív szülésmódszerekre (vízben, állva...). A személyzet is változik valamilyen szinten? Azt ígérik hogy unios szintű ellátás lesz.

Esetleg marad mindn olyan mint most csak "új köntösben"?



2013. ápr. 11. 14:31
1 2
 1/13 gabszem ***** válasza:
Hú nem is tudtam hogy új szülészet lesz. Kiváncsi lennék mit tudsz még róla? Marad a szülészet a régi kórházban vagy esetleg átrakják a nagykorházba?
2013. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy a nyíri úti kórház mellé építettek egy teljesen új épületet és idén júniusban költöznek át. Kb. ennyi infót lehet a neten találni. Ezért is tettem fel a kérdést. :)
2013. ápr. 11. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, azt szokták mondani, hogy ha nem megy a kupi akkor nem a bútorokat kell lecserélni, hanem a lányokat ugye.. Szóval, ha a személyzet olyan, meg a szemlélet, akkor tök mindegy mit adsz nekik. Én a hozzáállásukról semmi jót nem hallottam az itteni kismama ismerőseimtől, én azért kapálózok, hogy itt aztán nem fogok szülni. Mivel jövőre lesz aktuális azért mondjuk addigra már lehet majd hallani egy-két dolgot az újdonságokról is. Hát reméljük.

De amúgy a színvonalra néhány környékbeli kórházból ideérkező eddig is azt mondta, hogy sokkal jobb, mint pl. Cegléd. Már a kinézet stb.

2013. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy 3 perces kökemény fájásokkal átvajúdott éjszaka után odajött egy doki hozzám és úgy konkrétan beszólt nekem hogy ha így kiabálok tovább halláskárosult lesz a gyerekem. Hát mit ne mondjak, az a szerencséje hogy még arra sem volt erőm hogy megnézzem melyik volt...
2013. ápr. 11. 15:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Állítólag (ezt nem tudom, de egy kismama mondta, aki egy szülésznőtől hallotta) hogy ugyanúgy több személyes szülőszoba téma lesz az új helyen is. Akkor lehet lesz egy egy személyes amiben van ez-az, mint amit most is mutogatnak, aztán ha épp nincs szerencséd és nem szabad, akkor elfüggönyözve hallgathatod Kolompárné jajveszékelését? :/ Ez annyira gáz.

De majd kiderül, ha beborul ugye.. Június mindjárt itt van.

2013. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Június???Én jún.19-re vok kiírva!!!Hol olvastad ezeket az infokat?Köszike!

Szerintem egyébként ne sok jobbat várjunk,főleg az első időkben,mikor ugyanis kiderül,h nem folyik a melegvíz,nem jó a lift,éjjel zörög a vmi,nem folyik le a víz,nem találják a helyüket és egymást a dokik-nővérek stb....stb....tehát amíg hónapok alatt bele nem rázódik mindenki és minden az újba...

2013. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt olvastam egy hasonló kérdesre érkezett válaszban, hogy a válaszadó az egyik nővértől hallotta hogy juniusban már ott fogadják a betegeket. Meg mintha a kórház honlapján is láttam volna úgy emlékszem.
2013. ápr. 11. 15:44
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


Na ja, hagyjuk. Bár várható, hogy folyton tolódik, mert eredetileg úgy kezdték, hogy 2012 közepe, aztán 2012 vége, aztán 2013 közepe, most megint nem tudni. Volt itt már olyan, hogy valami kész lett akkorra, mikorra mondták eredetileg?

2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
^^Igaz az februári cikk.
2013. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

[link]

Megkerestem neked, mondjuk való igaz hogy 2013 eleje az nem junius. Egyet értek az előttem szólóval. :)

2013. ápr. 11. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!