Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 17oras vajudas utan csaszar?...

17oras vajudas utan csaszar? Tobbi lennt

Figyelt kérdés
Elsovel 17 oras vajudas utan csaszar lett, a baba szivhangja magas volt, most terhes vagyok, es azt kernem h irjatok le mi tortenik azutan h 4 ujjnyi voltam, mar ereztem a kakalast, akkor akartak el venni az Edat. Rosszabb lesz? Kerlek reszletesen ha van idod es kedved. Hasonlo oras vajudas varhato megint?
2013. ápr. 12. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 8 ujjnyi tágulás után van a kitolási szak.

Nem biztos, hogy megint ennyit kell vajúdnod, lehet hipp-hopp kint lesz a baba. :)

Nekem nincs ilyen téren tapasztalatom, mert sürgősségi császárom volt farfekvés miatt. Magzatvíz elfolyással kezdődött, de meconiumos volt, így azonnal vittek a műtőbe.

2013. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 ujjnyi?? Az elég durva lenne! Bő 4 ujjnyi, ahogy a kétdező is írta már a kitolási szakban volt ennyivel. Ha a kitolás része érdekel az nem annyira fájdalmas, mint az azt megelőző átmeneti szak. És mivel nyomni kell így nem is arra koncentrálsz h fáj!
2013. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szsuzs ***** válasza:
nem lesz rosszabb. a vajúdás része a nagyon gáz, a kakilós érzés után már inkább nagyon nagyon feszítő érzés, majd szétszakadsz, de nem a fájdalom a jó szó rá. ott már megint uralod a tested, mint egy nagy szorulásnál, ami nagyon kellemetlen, de tudod, hogy ha összeszeded minden erőd, meglesz. a buksit kinyomni nehezebb, a teste utána kicsusszan. a vajúdási idő is lerövidül elvileg, de ezt nem tudod kiszámítani.
2013. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csajok nagyon koszonom eddig nagyon biztato dolgokat irtatok, fokent annak orulnek ha nem lenne ilyen oruletesen hosszu, edaval csinaltam, de a mellettem levok is kinlodtak, vagy ki tudja mi lett volna eda nelkul :(
2013. ápr. 12. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igazad van második, én írtam el. 8cm akart lenni, vagyis kb 4 ujjnyi. Elnézést!
2013. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szsuzs ***** válasza:
én most a 3.-at várom, és nagyon-nagyon szeretnék EDA-t...az első 2-t anélkül szültem...most mondjuk épp faros...
2013. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!