Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon szeretném, hogy bent...

Nagyon szeretném, hogy bent legyen a Párom a szülésnél. Ő nem annyira. Ti jártatok így? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 21:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Nekünk a második szülésnél volt így. Az elsőnél bent volt. A másodiknál egész végig azt mondta, hogy nem jön be. Amikor elkezdődtek a fájások és indultam, akkor kérdeztem tőle, "biztos, hogy nem jössz" ? És akkor azt mondta, hogy "de" :) Szóval bent volt. Most a harmadiknál is bent szeretne lenni.


Kétlányos 36hkm.

2013. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
28%

Csak mostanában divat az apás szülés. Azelőtt is megszülték a gyereket apa nélkül. Ha nem akar menni, ne erőltesd. Ismerek olyan házaspárt, ahol a férj bent volt a szülésnél, és többet nem tudott nőként nézni a feleségére. Válás lett a vége.

Elég, ha az orvos és a szülésznő ott van.

2013. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Mi a másodikat várjuk. Az elsőnél fel sem merült, hogy Ő ott legyen, de most, hogy tudom, mi vár rám, mindennél jobban szeretném, hogy velem legyen. Erőltetni nem akarom, de úgy érzem, a média a hibás azért, hogy a férfiak 95%-a azt hiszin, hogy a szülés közben egy nő állandóan ordít és dobálja magát, patakokban folyik róla az izzadság és meg akarja ölni, aki "ezt tette vele"... :(
2013. ápr. 12. 22:06
 4/35 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon szépen köszönöm a lepontozást! Szép estét nektek is!
2013. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Én eleinte szerettem volna,hogy bent legyen,de sokat beszélgettünk és rájöttem hogy semmi keresnivalója nincs ott.A védőnő is azt mondta nem érti ezt a hóbortot.

Míg tágultam addig én voltam kint vele a folyosón,majd bevonultam a szülőszobába,az ügyeletes szülésznő is aranyos volt és a dokim is gyakran rámnézett.

2013. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Na, ezt magyarázza meg nekem valaki: "nem tud többet nőként nézni a feleségére"! MIÉRT? Te érted ezt? A szerencsétlen asszony gyereket szült, nem csoportszexben vett részt a szeme láttára!!! :o

Ez esetben megérteném...

Szerintem ők nem ezért váltak el... :(

2013. ápr. 12. 22:09
 7/35 anonim ***** válasza:
56%
Igazából a szülő nő sem szeretne benn lenni.Praktikus oka is van annak,hogy legyen velünk valaki,mert sem a baba,sem a saját érdekeinket nem tudjuk hatékonyan képviselni ebben a szituban.Legyen ott az apa,amennyit bír és legyen valaki tartalékban az ajtó előtt.Így az apa sincs nyomás alatt,viszont ha menni akar,engedni kell.
2013. ápr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is így volt, nem akart bejönni. Aztán a legjobb barátnőm terhes lett és amikor nálunk voltak a férjével, annyira lelkesen meséltek arról, hogy benn lesz vele a férj is, hogy azt mondta a párom, lehet mégis bejönne:-). Amikor én is terhes lettem, fel sem merült benne, hogy ne jöjjön be:-).


Hány hetes terhes vagy?

2013. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Kérlek Benneteket, hogy ne értékeljétek a hozzászólásokat, hiszen én kérdeztem, nekem dolgom eldönteni, hogy a saját kérdésemre nézve hasznos-e a válasz!

MINDENKINEK SZÁMÍT A NÉZETE SZÁMOMRA!

Ne menjünk el ebbe az irányba. Itt vélemények vannak!!!!

Ne legyünk már parlament, könyörgöm!!!!!!!

2013. ápr. 12. 22:12
 10/35 A kérdező kommentje:
Még csak 21 hetes vagyok, van időnk beszélgetni... Nem tudom...
2013. ápr. 12. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!