Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van annak vmi jele, ha még a...

Van annak vmi jele, ha még a 40. hét előtt mekóniumos (magzati székletes) a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, én mit észlelek abból, ha baj van?

Lassul a mozgása, vagy mi a jele?


2009. szept. 23. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak magzatvízvizsgálatból veszik észre!Az én lányom belekakilt a magzatvízbe sajnos,és sokáig volt úgy a pocimban!ugyanolyan mozgékony volt a kicsi,szülésnél mikor elfolyt a magzatvíz,takony zöld volt,abból vették észre.
2009. szept. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És nem lett semmi baja???
2009. szept. 23. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Sajnos oxigénhiányos lett,lélegeztetni kellett,kimosták a gyomrát,és mivel sok kakis magzatvízet nyelt,fertőzést kapott,amiért antibiotikumot kellett neki adni,ennek a mellékhatásaként lent gombás lett!voltunk koponya-hasi uh,mert az apgarja 6/8lett,de idáig minden rendben.
2009. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak az amnioszkópián derült ki,hogy zavaros a magzatvíz. Nem fájt semmim, a babám mocorgott, semmi jelét nem mutatta, hogy ki akarna jönni.
2009. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!