Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi ez az érzés szerintetek...

Mi ez az érzés szerintetek vagy mi okozhatja?

Figyelt kérdés

A jobb oldalamból sugárzik ki a görcs és alig élek, persze érzem az egész derekamban meg ugyan itt a jobb lábamat alig tudom fel emelni ilyenkor, mert a hajlatnál is iszonyatosan fáj. Először azthittem, h a baba nyom, de ez egértelműen görcs és nem hiszem, h a baba így nyomna. Sőt előző napokban csak délután jött ez és egészen periodikus volt. Ma jól vagyok furcsa módon.

37 hétben vagyok és okt kzepére vagyok kiíva, de az orvos is mondta, h már szülhetek bármikor igazából. A múlt héten 1 ujjnyira már tág voltam.

Ez az egyik oldalamból erósebben kisugárzó fájás jósló lehet? (tegnap előtt ültem meleg vízbe és nem használt)

DE eközben az állandó görcs közben vannak néha nagyobb görcsök, amelyek hastájékon erősebbek.

Mik ezek?


2009. szept. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Első blikkre azt írtam volna, hogy ezek rendes fájások. De azt írod, hogy ma teljesen jól vagy. mindenesetre ezekkel a tünetekkel és az 1 ujjnyi tágulással szerintem nagyon hamar itt az idő. Nekem szülés előtt az epém fájt igen furcsán, még meg is állapítottam magamban, hogy jó, hogy így a terhesség végén jut eszébe fájni, rá 1 hétre elfolyt magzatvizem....

2009. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen, ma jól vagyok. :) Igen amúgylehet az epémból sugárzik nekem is ez a fájdalom.
2009. szept. 23. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék hogy a baba nyom valamit. Nem biztos hogy valami ideget lehet az epét valóban, vagy a közelében valamit... Remélem nem írok nagy hülyeséget


Holnapra kiírt kismamm

2009. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fájdalmak, görcsök: növekszik a babád, és készülődik, bármit nyomhat már, és ez eléggé tud fájni, de még nem feltétlenül a szülés közvetlen előjele (persze az is lehet). (Nekem a lábam többször is összecsuklott az utolsó hetekben, mert elnyomta a baba, villám szerű szúró fájdalom kíséretében. A derekam is görcsben volt éjjelente néha sok órán át.)A próba tényleg az, hogy elmúlnak-e vagy sem, mert a "rendes fájások" már nem hagynak alább, akárhogy helyezkedsz. Egy újnyi méhszájjal szintén ellehetsz még hetekig, de mindez nem törvényszerű, hiszen a babád tényleg készülődik rendesen. :o) Türelmes várakozást, jó szülést!
2009. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kb 1hete a jobb mellem alatt fáj oltári mod.Olyan érzés mintha leforáztam volna.Azt mondta tegnap a doki,hogy ott a fájdalom központ,minden fájdalom onnan indul azért lehet ez.39hetes km.
2009. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2009. szept. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!