Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sok gyomorsav okozhatja,...

A sok gyomorsav okozhatja, hogy égő érzés van a mellkasomban?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam kardiológián,semmi bajt nem találtak a szivemnél.De sok a gyomorsavam,és azt mondták,attól érzem úgy,mintha szorítana a mellkasom.Lehetséges?
2011. márc. 17. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, a sok gyomorsav mellé van valószínű még egy refluxod is (gastro-oesophagealis reflux betegség), lefekvés előtt legalább 2 órával legyen az utolsó étkezésed, s menj el egy gastroenterológushoz


gyógyulást kívánok

2011. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 öregvarázsló ***** válasza:
Szerintem is ez a visszaáramló gyomorsavtól van.Időszakosan nálam is előfordul. A szegycsont fölötti résznél érzem. Engem meg is szokott köhögtetni. Ekkor 2-3x a kifeszített mellkasomra ütök és enyhül a nyomás.
2011. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És mik azok az ételek,amiket kerüljek?
2011. márc. 17. 13:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Használ valamelyik savlekötő nektek?Én már egy jó párat próbáltam,de semmi eredménye.
2011. márc. 17. 13:56
 5/10 öregvarázsló ***** válasza:

Én gyógyszertári szódabikarbónát használok.

Ha szárazbablevest eszek, nem iszom sört.A kettő együtt számomra rossz.

Amúgy meg figyeld meg az étkezéseidet és meg fogod találni Neked mi az ami fokozott gyomorsavat okoz.

2011. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
a mellkasba nem de a gyomorba inkább mennyel orvoshoz !!!
2011. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát,én nem tudom.Már 3 dokinál voltam,és a szívemmel minden oké.De én mégis félek.
2011. márc. 18. 11:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól írta az első,nagy valószinűséggel refluxos vagy próbáld ki a controlc control tablettát és igyál salvusvizet.Olvasd el a reflux tüneteit.
2011. márc. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Holnap megyek belgyógyászatra.
2011. márc. 30. 10:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2011. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!