Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges császármetszés...

Lehetséges császármetszés úgy, hogy a baba már a szülőcsatornában van?

Figyelt kérdés

Egy rokon lány nemrég szült, és azt mesélte, hogy bár a baba haja már látszódott, megcsászározták. Azt is mondta, hogy az egy órás kitolási szakasz előtt két órán keresztül már nyomnia kellett néha :O

Nekem azt mondták, mikor én szültem, hogy fájás nélkül tilos nyomni.


Most akkor hogy van ez?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2013. ápr. 14. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem, ez lehetetlen.
2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

nem lehetséges itt van videó több is mutasd meg neki...hogy ne beszéljen másnak is ilyen badarságot

[link]

2013. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak tolófájásaim, pedig teljesen kitágultam, és bizony nyomni kellett!!!

És igen, elakad a baba válla, azonnal császár!!!!

2013. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem értek hozzá, de engem is ezzel etetett egy barátnőm, hogy már ott volt, csak elakadt és császár lett, de bevallom én nem nagyon hittem neki, amúgy is hazudós :)
2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

1-es vagyok én se éreztem fájást,de nálunk már nem lehetett császár,mert látszott a fejbub én 30 percig nyomtam mire kijött 2 orvos és nem tudom hány nővér segítette világra a kicsit nulla volt a szívhang...de ilyenkor már nem tudnak műteni

Nálunk az volt a gond,hogy a lábán és a nyakán volt a zsinor plusz téraránytalánság

2013. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2-es bocsi
2013. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az elhangzottak alapján Neki voltak fájásai.


Nekem azért furcsa, mert - ezek szerint - visszahúzták a babát, hogy ki tudják venni?


2.: nagyon sajnálom, ami Veletek történt. Remélem happy end lett!

2013. ápr. 14. 20:01
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez még a válaszok ellenére is homályos.

Ha elakad a baba, nem tud kijönni, akkor megcsászároznak, nem?

Nekem a második szülésem alkalmával úgy alakult a helyzet, hogy már vagy 1 órája nyomtam, a feje kilátszódott, mégis minden nyomás után visszahúzódott a fejecskéje. És a szívhang is mindig leesett.

Elakadt a baba.

A dokim szólt, hogy készítsék a műtőt, megcsászároz.

De jött még egy fájás, megpróbáltuk. Sikerült megszülni, az volt a baj, hogy a baba feje nem jól illeszkedett, az arca felfelé volt, így minden nyomásnál visszahajlott a fejecskéje és nem tudott kibújni. A szülésznőm fordított a fején, így tudott kicsúszni az utolsó pillanatban.

De ha a szülésznőm ezt nem teszi meg, a doki azonnal megcsászározott volna.

2013. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
szerencsére minden oké :) májusba lesz 1 éves minden szenvedést megért...
2013. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
de 8-as nálunk már be volt ékelődve onnan már vissza húzni lehetetlen pont úgy akadt meg a fiam ami a legrosszabb....
2013. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!