Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállalnád a második babát...

Bevállalnád a második babát farosan szülni, ha az első 3800 gr volt és viszonylag könnyű szülés volt? 36-os fejkörfogat.

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és még csücsül a Drágám. A dokim azt mondja, hogy nem baj, megszüljük farosan is. Én az oxigénhiánytól félek.
2013. ápr. 14. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt, hogy (bár nekem harmadik baba) faros lesz. De befordult már hál isten. Én semmiképp nem vállalnám be.


36hkm.

2013. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem igaz első szülés volt faros szülés,de nem.Jobb a biztonság,főleg ha ő is nagy baba lesz.
2013. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyum az öcsémet farosan szülte (4. gyerek) és semmi baja nem lett se neki, se tesómnak. Ennek 18 éve (bár nem tudom mennyivel fejlettebb most az orvostudomány).
2013. ápr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lányom a 37. héten fordult meg. Én hergeltem magam, az orvosom meg mindig nyugtatott, hogy ne izgassam magam, ráérünk még. Próbálj vele beszélni őszintén. Én megmondtam neki, h tartok a faros szüléstől. Az orvosi fordítástól meg rettegtem. De megoldódott :)

Ha hiszel benne, van egy homeós bogyó, amit ajánlgatni szoktak, állítólag az is segíthet a fordulásban.

2013. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy vállalnék faros hüvelyit. 23 hetes vagyok most a másodikkal, a babám rendszerint csücsül az uh-kon, és annak ellenére, hogy még bőven van ideje felvenni a végleges pózt, a dokim mindig nagyon lelkesen közli, hogy sebaj, farosan is megszüljük, ha úgy alakul. Hát nem... főleg, ha nagy babára lehet számítani.
2013. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagykanizsai kórházban nem engedik a faros babákat hüvelyi úton megszülni. Szerintem ne engedd! Még rendes pozícióban lévő babáknál is sokszor előfordul oxigénhiány. Ha meg kézzel próbálja a doki megfordítani, arról meg azt hallottam, hogy eszméletlenül fáj. Az én kislányom már megfelelően benn volt a szülőcsatornában, de szülés előtt 1-2 nappal kicsit elcsúszott, éppenhogy csak a fejét tartotta kicsit ferdén, és mondta a dokim, hogy muszáj a császár. Egyébként ő az osztályvezető főorvos. Ezt csak azért mondom, mert nagyon jó doki, és még semmi baj nem történt a kezei között. Szóval szerintem tudja, mit beszél.
2013. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondja,hogy lehet, akkor igen de ha látom,hogy kicsit is habozik akkor inkább a biztos ,császár!
2013. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én abszolút vállalnám. Ha a dokim úgy látná menne, akkor mindenképp. Nem vagyok annak a híve, hogy császár legyen, ha menne rendesen is.
2013. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is rendes szülés párti vagyok, de nem minden esetben. Én nem merném bevállalni. Tudom,hogy meg lehet csinálni, meg régen is így szültek, de ebben az esetben inkább császározzanak meg.
2013. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöma válaszokat! Remélem befordul időre.
2013. ápr. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!