Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki 38 cm (vagy...

Van itt olyan aki 38 cm (vagy nagyobb) fejkörfogatú babát természetes úton szült meg?

Figyelt kérdés
Hogy viselted?

2012. nov. 8. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

A dbp a 36. héten 101 mm volt az ultrahangon,autómatikusan kiírtak progis császárra.A 37. héten megindult magától,sürgősségi császár lett....előző éjszaka ráadásul átfordult farosnak,azt hittem szétszakadok :(

39cm lett a fejkörfogat,3630g és 49cm

2.5 éves és még most is nagy a buksija.4-5 évesre való sapit hord.

2012. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés előtti mérésen a BPD 97.4 mm volt. Végül nem könnyen, de természetesen úton szültem kisfiamat 38 cm-es fejkörfogattal.
2012. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem volt valami egyszerű szülés, a kitolási szakasz majd 3 óra volt. Majdnem császár lettem, de mire vittek volna a műtőbe, már tolta a gátat a buksija és onnan már 5 perc alatt megszületett.

Szülés után hetekig fájtak a medence körüli izmok.

2 hozzászóló voltam.

2012. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
38 cm, két tolófájás, gátvédelem.
2012. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó: 2 tolófájással elintézted...:) wow! Nem első szülésed volt, ugye?


Kedves 2.: nekem is 2 órás volt a kitolás 38 cm-es fejk. babámmal, utána végbélrepedés és záróizomgörcs fél évig kísértett. Most 2. babámat várom, már most a 12. heti UH-n is nagyobb minden mérete mint első babámnak, picit parázok...

2012. nov. 8. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Ettől én is tartok, hogy ha majd jön a második baba az is vajon ilyen nagy lesz-e.

Mondjuk én hála Istennek nem repedtem sehol, amin meg is lepődtem.

Könnyű szülést kívánok Neked és Boldog babavárást!

2 voltam.

2012. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 tolófájásos vagyok, igen, ő 3.baba.

2. babámnak 36-os feje volt, ő is gátvédelem.

2012. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem tudom hugimnak mennyi volt a buksija kerülete, de 4200 g volt akkor és természetes úton gát metszés nélkül született meg:) az orvos föntről tolta ki szegénykémet :$ :)
2012. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!