Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon korán van ha a 35....

Nagyon korán van ha a 35. héten "bújna ki" a kismanónk?

Figyelt kérdés

Most járok a 34. hét végén. Sajnos az orvosom azt mondta a múlt hét kedden (tehát amikor a 33. hétben jártam), hogy nagyon-nagyon lent van a baba, így nagyon valószínű, hogy nem fogom a 40. hétig hordani, és jó ha még legalább 4 hetet minimum kibírunk. Tudja mit beszél, hiszen főorvos, tehát hiszek neki. A baj csak az, hogy napi 3*2 MagneB6 és napi 3 Diaphylin mellett is kb. 3-4 napja eléggé görcsölgetek. Vagyis nem is igazán görcsnek hívnám, hanem szúrkálásnak. Olyan érzés, mintha egy nagy kést, vagy szöget vágnának bele a hasam aljába. Az elmúlt 3 napban inkább esténként éreztem, 2-3-szor napközben is, de ma elg sokszor előfordult, úgy kb. 2 óránként, ennél gyakrabban nem, így nem nevezném ezeket szülési görcsöknek, mert ezek inkább szúrkálások. Egész nap fekszem, szedem a gyógyszereket, és mégis ez van.

Van esetleg olyan anyuci köztetek, akinek így indult be a szülés, hogy napokig csak ritkább szúrkálásai voltak, vagy akinek a babája a 35. hét körül érkezett meg? És ez még nagyon korainak számít? Mert tudom, hogy a 37. héttől már nem beszélünk koraszülésről. Első babánk lesz, így sajnos a terhesség végéről annyira nem vagyok tájékozott.

Előre is nagyon köszi

34 hetes kismami



2008. jún. 13. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is a 35. hét körül kezdődtek ezek a szúrás szerű fájások.A dokim azt mondta,hogy ezek lehetnek már jósló fájások.Most vagyok a 39.hétben és még egy ujjnyira sem tágultam,a nyákdukóm is a "helyén" van,de a szurkálós fájások maradtak.Ne aggódj,ha a 37.hétig bent marad a picur,akkor már nincs semmi gond!Nyugis utolsó hónapot!
2008. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Kedves anyukák!


Nagyon szépen köszönöm a sok és kimerítő válaszokat és a bíztatást. Remélem tényleg bent marad még néhány hétig.

Minden jót Nektek is és szép, egészséges babát kívánok mindannyiótoknak.

2008. jún. 14. 18:35
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
34. hétre született meg a ksifiam 2470-g-mal. Jól van, inkubátorba sem tették 9-10-es értékelést kapott. 4 nap múlva már haza is jöhettünk.
2008. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!