Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apás szülésnél nincs fájdalomc...

Apás szülésnél nincs fájdalomcsillapítás?

Figyelt kérdés
Sehol nincs, vagy ezt csak a mi kórházunk gondolja így? Kétszer szültem apával, és nem kértem semmit, mert elég gyors volt, de a másodiknál ha tovább tart biztos elszakad a cérna.:-) azt mondta a doki, apa a fájdalomcsillapító! Most a harmadik ha elhúzódna akkor kérhetek majd, vagy nem?

2013. jan. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt, de Apával többre mentem :)

Ha úgy ítélik meg, hogy közeledik a kitolási szakasz, nem fogsz már epidurált kapni :(

2013. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, hogy akkor nem kapok. Meg elvileg nem is akarok kérni, csak ha elhúzódna a dolog.
2013. jan. 17. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kaptam, mert a doki meg a szülésznő úgy gondolták, talán meggyorsítja a dolgot, mert 1 perces fájásokkal sem tágultam semmit 3 órán keresztül. Azt mondták, hogy ez segíthet - segített is:)
2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! És így meddig tartott még?
2013. jan. 17. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk semmi köze nem volt a kettőnek egymáshoz, apa benn volt, epidurált is kaptam...
2013. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor nálunk biztos így akarnak spórolni! :-D
2013. jan. 17. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze akettőnek egymáshoz! :) Orvosilag a párod nem csillapít fájdalmat. Biztos csak a vége felé voltál már, a doki meg ezzel poénkodott. De ha kérsz, és adható, adnak. Akkor is, ha apa ott van.
2013. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

MÁsodik vagyok, 50 percig ment, utána vártunk, hogy elmúljon a hatása, hogy nyomhassak, mert gyakorlatilag ennyi idp alatt teljesen kitágultam:)

10.40-kor kaptam az EDA-t, 11.45-kor éreztem az első tolófájást, a doki 11.52-kor mondta, hogy na akkor kezdhetek nyomni, és 12.00-ra kint is volt a kicsi.

2013. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi köze a kettőnek egymáshoz?! Nem bírom mikor az orvosok hülyének nézik a betegeket (ebben az esetben a szülő nőket) Kétszer szültem, mindkétszer Apás szülés volt, és természetes volt, hogy rögtön kaptam EDA-t ahogy kértem. Ennyire már ne spóroljanak!
2013. jan. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már akkor ezt mondták, mikor mentünk az első babánál szülőszoba látogatásra, hogy ha apás szülés, akkor nincs fájdalomcsillapítás. A másodikat 7 évvel később szültem, és akkor is ugyanezt mondták.
2013. jan. 18. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!