Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinél érdemes szülni Székesfeh...

Kinél érdemes szülni Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Tudnátok jó szülészorvost ajánlani,aki vállal szülést esetleg császármetszést Székesfehérváron?
2013. ápr. 18. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Schandl Károlynál szültem (ill. császár volt), és most is nála fogok. Egy nehéz terhességet már végigcsináltam nála, egyértelmű volt, hogy a következőnél is őt választom.


Amúgy olyat még nem hallottam ,hogy egy szülésorvos nem vállalja a császárt, ha probléma áll fenn, és műtétre van szükség. Az a mestersége, hogy megcsinálja. Ennyi erővel a fodrász is mondhatná, hogy kérem, én csak levágom a haját, de be nem szárítom. :))

2013. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dr. Blaskó Ervin. Egy ismerősömet kétszer császározta már. Bár, kicsit fura doki. Viszont a szobatársam is őt fogadta fel szülni, de nem jött be a szülésre, mert lagziban volt. Végül is jót, rosszat is hallottam már róla.

Dr. Csetényi Zsolt se rossz orvos. Akit tuti nem ajánlok, az Dr. Deák Csaba. Volt sógornőm felkérte a szülésre, a doki meg elkérte a pénzt előre. Januárra volt a sógornőm kiírva, a doki meg akkor ment külföldre. Így nem volt ott a szülésnél, de a pénzt lenyúlta.

2013. ápr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Deákról én is csak rosszat hallottam.Blaskó már nincs fváron.Orosz Gábor szeptemberben jön vissza fvárra,én nála szültem 3éve.Nagyon rendes volt.Sajnos senkit sem tudok ajánlani,de én is kíváncsi vagyok,mert szülni fogok ősszel.
2013. ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor egy kis jó is Deák dokiról!Én nem fogadtam meg ő volt az ügyeletes mikor bekerültem. Végig ott volt a vajúdás alatt, és nagyon rendes volt velem.Én csak jót tudok róla mondani!Igaz ennek már 9 éve és nem Fehérváron hanem Mórón.
2013. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a Deáknak nem hosszabbították meg a szerződését a kórházban, miután három éve meghalt nála egy kismama, nem lehet már nála szülni.
2013. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Móron már egyáltalán nincs szülészet, az ottani orvosok, mint pl. Deák, Auth átjöttek Fehérvárra. Nem tudom lehet-e a Deáknál szülni, de én sem ajánlom, egyszer voltam nála ultrahangon, de nem győzött meg a szaktudása, mellesleg jól le is nyúlt pénzügyileg. 12 hetes ultrahangon voltam és egyszercsak megszólal, hogy átteszi a képet 4D-be, na meg is lepődtem, főleg mikor többet kért az ultrahangért a 4D miatt. Ráadásul meg se kérdezte legalább, hogy meg akarom-e nézni 4D-ben, szó nélkül, azt mondta, egy kis meglepetés. Na, ha meglepetés miért kért többet az ultrahangért?

Viszont Dr. Auth András jó doki, ő a Nővédelmi Központban rendel, ha még ott van, illetve van saját rendelője laborral együtt. Viszont már nem vállal szülést!

2013. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Orosz Gábortól mentsen meg az Isten.
ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!