Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron fogok szülni,...

Székesfehérváron fogok szülni, nincs fogadott orvosom, akkor van lehetőségem fájdalom csillapitásra, ha igen akkor milyenre, és mikor érdemes kérni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én három hete szültem Székesfehérváron. Nem volt fogadott orvosom. A szülésznő nagyon aranyos volt és adott érzéstelenítőt. De sajnos EDÁT nem adtak, csak valami gázt, amit mindig akkor kellett belélegezni amikor jött a fájás. Ettől egy kicsit bekábultam és jobban bírtam a fájdalmat.
2010. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így szültem, ügyeletesnél, de nem kaptam epidurálist mert egyrészt vasárnap szültem és a szülészetnek nincs saját aneszteziológusa, mire pedig felér a másik addigra már nem kaphatsz, másrészt már 2 ujjnyira nyitva voltam és akkor sem adnak már, megvan meddig kaphatsz.
2010. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!